Neděle 17.02.2013, 17:00Play-off Krajské ligy

Michal Dvořák od červené čáry trefuje do odkryté klece pouze tyč!

58:57
    Trenér Pardubic Jindřich si svolává hráče ke střídačce a pokusí se jim naordinovat správnou taktiku na závěrečné okamžiky. Truhlář zůstává na střídačce!

58:57
    Ještě to bude drama, za podražení odchází na trestnou Ugo Dobiáš (CHR) a minutu před koncem nabízí Pardubicím přesilovou hru.

57:41
    Jiří Plch mohl rozhodnout, jenže před poloprázdnou brankou mu střela nesedla!

56:57
    Polákovo nahození bylo ještě před červenou čarou, odpískáno je tedy zakázané uvolnění.

56:23
    Hodně tvrdé zákroky nyní předváděla chrudimská obrana, dle hlavního rozhodčího bylo vše v mezích pravidel.

55:06
    Závodní hokejová se snaží o zvrácení skóre, stále se ale nemůže prokousat na soupeřovu polovinu.

54:33
    Dnešnímu utkání přihlíží velice slušných 313 diváků!

54:08
    Chrudimští se ubránili bez větších problémů a hrají v pěti. Pardubicím již moc času na obrat v zápase nezbývá.

53:52
    Filip Procházka dokonce zaútočil v oslabení, jeho střela na bližší tyč však Truhláře nezaskočila.

52:08
    Jan Turčáni (CHR) to přehnal s agresivitou u mantinelu a dostává dvě minuty za krosček. Další nepříjemné momenty pro chrudimskou defenzívu.

51:56
    Marek Kišš z rychlého protiútoku trefuje tyč Truhlářovy svatyně!

50:33
    Pardubičtí hrají v pěti a mohou opět pomýšlet na útok.

48:33
    Michal Rejzek (ZHP) oslabuje pardubický mančaft, když dostává menší trest za hrubost.

45:57

43:57
    Martin Šejba (ZHP) dostává dvě minuty za úder loktem. Pardubické čeká další oslabení.

43:51
    Pardubice právě vstřelily branku
    Pardubice ještě vykřesaly drobnou naději, přesnou střelou z pravého kruhu se prosadil MARTIN ŠEJBA a zaznamenává tedy svůj druhý zásah v dnešním zápase - 4:2! Bez asistence.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 3. Plch (Formánek), 24. Bartoníček (Králíček, Dobiáš), 32. Bartoníček (Králíček, Procházka), 43. Dvořák (Polák, Holub) - 6. Šejba M. (Jindřich), 44. Šejba M.

HC Chrudim: Ament (Dundáček) - Sýkora, Formánek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Zrůst, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Procházka, Turčáni, Urban, Kišš, Plch, Slavík, Holub, Vacek, Polák, Frýda
    Závodní hokejová Pardubice: Truhlář (Lejsek) - Vlasák, Rozlivka, Fousek, Procházka, Ludvík, Krejnus, Rejzek, Čapek, Lubina, Kubelka, Koblížek, Palaščák, Křečan, Šejba M., Jindřich, Havrda, Šindler, Čermák, Šejba J., Musil

Rozhodčí: Chlaň - Padevět, Mrázek