Most – Litoměřice 4:1 (kon.) | Písek – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Beroun – Šumperk 4:7 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
4:7 (1:3, 3:1, 0:3)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 06.03.2013, 18:00 • Zimní stadion Beroun • WSM Liga - O udržení

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:28:12)

Ačkoliv Medvědi ve třetí třetině ještě dokázali stáhnout náskok draků, Šumperk třemi góly ve třetí třetině rozhodl o svém vítězství.

60:00

58:43
    Draci právě vstřelili branku!
    Powerplay Berouna končí dalším gólem do prázdné brány. LUKÁŠ FINSTERLE se dostal s pukem na polovinu hřiště, odkud přesně zacílil mezi tři tyče. Asistence: Aleš Holík.

58:24
    Medvědi opět hrají bez brankáře.

58:24
    Oddechový čas pro domácí.

58:06
    Šumperk potvrzuje své vítězství gólem do prázdné brány. Mezi střelce se zapisuje KAREL PLÁŠEK. Asistence: Jan Tesařík.

57:37
    Jonáš byl sám před bránou, puk ovšem mezi tři tyče nenasměroval.

56:31
    Videlka se nedokázal prokličkovat přes obranu hostů, a tak mají puk na svých holích hokejisté Šumperku.

55:45
    Jonáš v dobré příležitosti poslal touš pouze do bránícího Petra Gewieseho.

54:40
    Berounským hokejistům je odpískán icing.

53:12
    Marek Loskot najel do útočného pásma po levém křídle, jeho střelecký pokus chytá Vajner do lapačky.

53:00
    Tentokrát už ovšem berounský gólman nestačil na střelu TOMÁŠE SEDLÁKA, který tak znovu posílá Šumperk do vedení. Asistence: Aleš Holík, Karel Plášek.

52:37
    Vojtěch Sedláček vyrážečkou zakročil proti pokusu Aleše Holíka od modré čáry.

51:34
    Gewieseho střela byla tečována obráncem Krejčím nad berounskou bránu.

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 7. Videlka, 35. Čurda (Videlka), 37. Šulc (Jonáš, Loskot), 40. Lenc (Kaláb) - 7. Pastor (Červenka), 9. Hlinka (Holík), 16. Meidl (Finsterle, Brunec), 32. Sedlák, 53. Sedlák (Holík, Plášek), 59. Plášek (Tesařík), 59. Finsterle (Holík)

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Mastík) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Šulc, Kaláb, Malý - Loskot, Lenc, Jonáš - Doležal, Videlka, Čurda - Kadlec, Hošťálek, Mavrojanidis - Kopec, Tuček, Polák. Trenér: Novák.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (Rozum) - Pastor, Navrátil, Holík, Gewiese, Novotný, Tesařík, Sedlák - Brunec, Skoumal, Cink, Červenka, Plášek, Prokopec, Finsterle, Meidl, Hlinka, Langr. Trenér: Kučera.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich