Most – Písek 0:0 (zruš.) | Beroun – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 0:0 (zruš.)
Medvědi Beroun 1933
1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 13.03.2013, 18:00 • Městský zimní stadion, Beroun • WSM Liga - O udržení

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:06:20)

Ve třetí třetině jsme v Berouně viděli ještě dva góly. Nejprve završil hattrick benátský Michal Bulíř a v sedmapadesáté minutě zařídil alespoň čestný úspěch Medvědů Tomáš Polák. Benátky tak vítězí v Berouně o tří branky.

60:00

59:40
    Kůdela si ještě připisuje zákrok proti Jaroměřskému, jenž vypálil od modré čáry.

58:18
    Videlka z mezikruží trefil pouze obránce Válu.

56:10
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácím se přeci jen podařilo vsítit gól. Jiří Tuček vystřelil od levého mantinelu, puk se odrazil k TOMÁŠI POLÁKOVI, který poslal touš za Stejskalova záda. Asistence: Jiří Tuček, Georg Mavrojanidis.

54:13
    Kopic vystřelil z pravé strany. Kůdela vyráží puk špičkou pravého betonu.

53:53
    Pour od modré čáry trefil pouze bránícího hráče Benátek.

52:31
    Tuček v dobré příležitosti nasměroval touš pouze do Stejskalova betonu.

51:57
    Nyní jsme mohli vidět řadu nepřesností na obou stranách.

50:43
    Domácí se nemohou dostat k ohrožení Stejskalovy brány.

48:01
    Benátky právě vstřelily branku!
    Pabiška vyslal do samostatného úniku MICHALA BULÍŘE, jenž uspěl s bekhendovou kličkou a završuje tak svůj hattrick v dnešním utkání. Asistence: Marek Pabiška, Tomáš Mrkvička.

47:31
    Kadlec našel před benátskou bránou Jonáše, který ale poslal puk do ochranné sítě.

47:17

45:43
    Medvědi se nedostali ke střele a Jech vyhazuje puk přes všechny čáry.

45:17
    Za držení odchází na trestnou lavici Vít Jonák (BEN).

44:27
    Domácí v přesilové hře mají problém zavést touš do útočného pásma, a tak zatím nic nevymysleli.

43:20
    Za podražení je vyloučen Ctibor Jech (BEN).

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 57. Polák (Tuček, Mavrojanidis) – 24. Vlach (Vála, Jech), 26. Bulíř (Jonák), 30. Bulíř (Jonák, Jaroměřský), 49. Bulíř (Pabiška, Mrkvička)

Medvědi Beroun 1933: Mastík (Kůdela) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Varačka, Kaláb, Malý - Kadlec, Mavrojanidis, Pondělík, Petr, Jonáš, Videlka, Besser, Hošťálek, Čurda, Tuček, Polák, Pour. Trenér: Novák.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Blažíček) - Jánošík, Jaroměřský, Mrkvička, Niko, Vála, Pabiška, Kajínek - Kopic, Vařecha, Jonák, Liška, Král, Vlach, Klimt, Skořepa, Jech, Bulíř, Miškovský, Skalický. Trenér: Čermák.

Rozhodčí: Würtherle - Jílek, Šperl