Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
VHK ROBE Vsetín
Středa 06.03.2013, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • Play-off 2. ligy, skupina Východ

A já se s vámi také rozloučím, přeji příjemný zbytek večera. (20:23:55)

Poruba tedy vybojovala třemi výhrami nad Vsetínem postup do semifinále, Vsetín se bohužel se soutěží pro letošní ročník loučí.

Hráči Vsetína děkuji svým fanouškům za podporu a pomalu opouštějí ledovou plochu.

Ani odchod hokejistů Poruby se neobejde bez šarvátek. Fanoušci Vsetína si svou zlost vylívají na hráčích Poruby, zasahuje ochranka.

Nejlepším hráčem Vsetína vyhlášen David Hoďa a za Porubu brankář Michal Gleich!

Je konec! Poruba se raduje z postupu do semifinále a fanoušci Vsetína se z toho trošku hroutí. Shodili boudu pro brankového rozhodčího a vše musí uklidňovat ochranka.

60:00

59:45
    Hosté hrají bez brankáře!

59:45
    Posledních 15 sekund třetí třetiny! Vhazování před Gleichem po zakázaném uvolnění Poruby.

59:07
    Vhazování před Gleichem. Porubští vyhodili kotouč mimo hřiště. Rozhodčí však ukazuje, že se kotouč odrazil od mantinelu a vylučovat nebude.

58:44
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    No a nervy to budou do posledních vteřin utkání! V levém kruhu po vhazování se napřáhl JIŘÍ FARDA a prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Lukáš Vrba, Adam Mikšovský.

58:35
    Gleich si v důležitých chvílích pro Porubu připisuje také jeden ze svých lepších zákroků.

58:24
    Kotouč zalehl v obranném pásmu Wolf. Hra je přerušena a bude se vhazovat po pravici Gleicha.

57:19
    A tak se stalo. Vsetín to zkouší 6 na 4!

57:09
    Hromada je připraven ke startu na střídačku, aby si hosté mohli zahrát v šesti hráčích.

57:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:08
    Vyloučen střelec třetího gólu Poruby Šindelář na dvě minuty za vysokou hůl. Vsetín bude hrát přesilovou hru.

56:29
    Poruba právě vstřelila branku!
    Rozhodčí se pekelně dlouho rozhodoval, jestli to byla branka nebo nastřelená tyč! Nejdříve totiž rozpažil a pak zřejmě uviděl puk za brankou a zapískal gól, který vsítil JIŘÍ ŠINDELÁŘ. Bez asistence.

35:58
    Vsetín se sám připravuje o šance ke vstřelení vyrovnávací branky. Přesilovku 5 na 3 si zahraje Poruba po faulu Brezaniho. Ten si odpočine na trestné lavici dvě minuty za podražení.

Zuzana Košťálová

Branky a nahrávky: 22. Chaloupka (Vrána), 48. Vrána (Prokop), 57. Šindelář - 54. Kubo (Podešva, Brezani), 59. Farda (Vrba, Mikšovský)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Šindelář, Axman, Slavík, Wolf, Hruzík, Mládenka, Prokop P., Prokop L., – Krayzel, Buček (C), Hašek, Pavlačka, Vaněk R., Kysučan, Sedlář, Piják, Chaloupka, Holuša, Vrána, Chomič
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Kohn) – Farda, Vrba, Tesařík, Ščotka, Žabčík, Hoďa, Vodák, Hryciow – Zúbek, Vaněk D. (C), Mikšovský, Vítek, Hruška, Dubec, Brezani, Podešva, Kajaba, Kubo, Holík

Rozhodčí: Czubaj – Hanzlík, Štěpán.