Columbus – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Carolina 0:4 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 0:4 (kon.)
Colorado – Edmonton 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Sparta Praha
8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
HC Plzeň 1929
Středa 13.03.2013, 13:00 • Tipsport arena • Play-off DHL extraligy juniorů

Domácí zvládli i třetí třetinu, kterou zvítězili 2:0. Celkově přidělili hostům z Plzně debakl v podobě výsledku 8:0. Za domácí zaslouží pochvalu navíc gólman Neužil a výkony Simona s Doležalem. Plzeň dnes nebyla dostatečně připravená a má co zlepšovat. Příště se těším znovu na shledanou. (15:02:06)

60:00

59:25
    Zápas se už dohrává.

58:43
    Icing domácích

57:56
    Kuneš kryje další dva pokusy domácích, nyní čelí buly po své levici.

56:32
    Domácí směřují k vítězství, oba týmy si zaslouží pochvalu alespoň v tom smyslu, že zápas dohrávají aktivně až do konce.

55:33
    Brzobohatý trefuje tyč!

54:27
    Neužil chytá snadný kotouč, k vychytané nule mu schází 333 vteřin.

52:45
    Holešovičtí se v klidu a pohodě ubránili, zápas se z pohledu výsledku už jen dohrává, oba týmy ale ještě hrát chtějí.

52:05
    Procházka zdržel hodně času se zakrytým pukem za brankou Kuneše.

51:21
    Sparta vyhazuje.

50:45
    Domácí jdou do čtyř, vyloučen je Teubner.

50:29
    Žovinec si najel do mezikruží a střílí tahem, Kuneš chytá.

49:20
    Šimandl pálí z mezikruží vedle.

48:42
    Puk v ochranné síti za Kunešem, následují buly v obranném pásmu hostů.

48:16
    Lobo nahazuje od modré, Neužil znovu pozorný.

47:55
    Buly před Neužilem.

47:19
    Sparta na leděb jasně dominuje a nedává soupeři šance ani ve vlastním oslabení, dnes je to zkrátka one-team show. Puk mají hosté ve vlastní obranné třetině, rozehrávají ale nepřesně.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 16. Brzobohatý, 22. Švaříček (Doležal), 29. Matějček (Rubeš), 33. Simon (Doležal), 38. Simon (Doležal), 40. Doležal, 45. Simon, 46. Brém (Müller)

HC Sparta Praha: Neužil - Bílek, Švaříček, Skřivánek, Březina, Veselý, Doležal, Škop, Müller, Brém, Slavíček, Teubner, Žovinec, Brzobohatý, Rubeš, Arnošt, Matějček, Simon, Procházka.
    HC Plzeň 1929: Příhoda (Od 40. min Kuneš) - Šmíd, Kubík, Slavík, Němec, Bastl, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Houfek, Zimmermann, Noga, Pacanda, Lobo, Růžička, Marcel, Tulačka, Pašek, Langer.