Vysoké Mýto – Chrudim 1:14 (kon.) | Slavia – Interobal Plzeň 6:3 (kon.) | Balticflora Teplice – Helas Brno 6:6 (kon.)
Kladno – Tango Brno 5:4 (kon.) | Česká Lípa – Bohemians Futsal 6:9 (kon.) | Zruč n/S – Pardubice 12:2 (kon.)
SK Slavia Praha
6:3 (3:0)
SK Indoss Plzeň
Pátek 15.03.2013, 20:00 • Sportovní hala Slavia • 1. Futsal liga

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (21:35:41)

Je po všem, Pražané v domácím prostředí dokázali zvítězit a díky tomu se definitivně zachránili v nejvyšší soutěži. Hráči Indossu sice během sedmi minut druhé půle dokázali odmazat tříbrankové manko z prvního poločasu, ale čtvrtý gól v jejich síti je definitivně zlomil. Plzeň tak bude muset zvítězit v posledním zápase sezony doma proti Nejzbachu Vysoké Mýto a současně bude muset doufat v zaváhání Pardubic, které doma hostí Českou Lípu, jen tak se může vyhnout sestupu.

40
    V poslední minutě ještě útočil na hattrick hostující kanonýr Štrajt, který z úhlu chytře přehazoval Kučeru, za něhož zaskočil za ním stojící Rott.

39
    Slavia právě vstřelila branku!
    Na Plzni bylo znát, že už je to v jejím podání velká křeč. Nepřesnou rozehrávku vystihl Martin Hrdina, zachoval klid a posunul míč do strany na volného MIKOLÁŠE WOJNARA, jenž bez potíží poslal míč do opuštěné klece.

37
    Plzeň se dopuští nedovoleného zákroku. Stav akum. faulů 1:4.

37
    Hráči Plzně pokračují ve hře bez brankáře, kromě střely Kasýka, kterou Kučera vyboxoval ale zatím více nehrozí.

Indoss si bere time out.

36
    Domácí vzápětí odskakují na rozdíl dvou branek! Hosté zkusili hrát power play, ale to se jim ihned vymstilo. Martin Hrdina poslal dlouhým centrem dopředu PAVLA VANDASE, jenž ve skluzu trefuje odkrytou plzeňskou bránu.

35
    A žlutou kartu zblízka vidí také Martin Švehla.

35
    Už je to tady, prvním napomínaným hráčem je Jakub Mižár.

35
    Po čtvrté obdržené brance se na rozhodčí sesypali hostujcí hráči a zřejmě je nemine trest.

35
    Pražané se po nádherné akci na jeden dotek vracejí do vedení! Po ose Rott - Ulich se míč dostal před prázdnou bránu k MIKOLÁŠI WOJNAROVI, který měl velmi snadnou práci.

35
    Štrajt zasáhl Martina Hrdinu do obličeje. Stav akum. faulů 1:3.

34
    Z něho domácí nezahrozili, míč prosvištěl přes šířku hřiště, aniž by byl kýmkoliv tečován.

34
    Po průniku Matějky Západočeši srážejí míč na roh.

33
    S dalším pokusem přispěchal Filinger, střela mu ale nesedla a stala se snadnou kořistí hostujícího brankáře.

33
    Vandas prověřil pozornost Hajžmana, ten zatím chytá spolehlivě.

32
    Po tvdrém, ale čistém souboji Ulicha s Kasýkem zůstal na zemi ležit borec Plzně, zdá se však, že bude v pořádku.

Pavel Rosendorf

Branky: 6. Sop (Filinger), 14. Filinger (Matějka), 18. Filinger (Vandas), 35. Wojnar (Ulich), 36. Vandas (Hrdina), 39. Wojnar (Hrdina) – 22. Štrajt (Kadlec), 24. Štrajt (Mižár), 27. Míka

Karty:   35. Mižár (PLZ), 35. Švehla (PLZ)

SK Slavia Praha: Kučera, Krajč - Wojnar, A. Hrdina, Ulich, Filinger, Vandas, Čonka, Sop, M. Hrdina, Havrda, Míča, Rott, Matějka.
    SK Indoss Plzeň: Hajžman, Landrgott, - Míka, Manowetz, Mižár, Kadlec, Kasýk, Grätsch, Lávička, Štochl, Štrajt, Švehla.

Rozhodčí: Henych, Venc