Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 2:1 (kon.)
New Jersey – Toronto 1:2 (kon.) | NY Islanders – Tampa 4:2 (kon.) | Florida – Washington 3:4 (kon.)
Arizona – Colorado 4:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 5:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 0:1 (kon.)
San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
HC Olomouc
Neděle 07.04.2013, 17:00Baráž o extraligu

Dnešní klání je u konce. Liberec jej ovládl poměrem 6:0 a připisuje si čtvrté vítězství v řadě. To Olomouc odchází počtvrté v řadě poražena. (19:22:32)

60:00

59:53
    Liberečtí drží kotouč za vlastní brankou.

59:18
    Tak ještě Víšek otestoval z kruhu Kašíka, který vyrazil kotouč za branku.

58:46
    Liberec dostal kotouč z vlastní třetiny a už to vypadá, že se zápas jen dohraje.

58:00
    Právě začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. U kotouče jsou hosté, kteří se drží v pásmu. Liberec jako by znovu lehce povolil.

56:41
    Na druhé straně se snažil odpovědět Pospíšil, ale kolem mantinelu neprošel.

56:04
    Schwarz ale musí stále dávat pozor. Ve velké šanci se totiž ocitl Králík, avšak domácí brankář se stačil přesunout a puku v cestě do branky zabránit.

55:40
    Severočeši kontrolují kotouč, do útočení se ale neženou.

55:00
    Duda je zpět na ledě a hraje se tak v pěti na obou stranách.

54:39
    Kohouti se po celou přesilovku drží v pásmu. Nepříjemnou střelou otestoval Schwarze Lhotský.

53:39
    Vodný je dnes před Schwarzem hodně aktivní. Nyní měl další slušnou šanci, ale ani tentokrát si na libereckého brankáře nepřišel.

52:55
    Libereckou převahu ukončuje faul Radka Dudy (LIB). Ten dostává dvě minuty za faul vysokou holí.

52:40
    Olomoučtí hráči už se kotouče hodně dlouho nedotkli. Liberečtí kombinují v útočném pásmu a ostřelují Kašíkovu klec.

51:37
    Domácí se stále drží v útočném pásmu a teď navíc hosté vyhazují na icing, tudíž si unavená pětice nemůže jít odpočinout.

50:20
    Liberec dostal na svou stranu další povzbuzení a už zcela kontroluje hru.

49:33
    Liberec právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání se dočkalo i jednoho velmi svátečního střelce. Po vhazování se dostal kotouč na modrou čáru na hůl JANA VÝTISKA, který ho okamžitě poslal na branku. Po odrazu od tyče se puk dostal do branky a Tygři vedou o šest branek. Asistence: Tomáš Pospíšil a Antonín Dušek.

49:28
    Rozruch před olomouckou brankou. Tam se do sebe po odpískání pustili Duda a Ondrušek. Žádné následky z toho ani pro jednoho nebudou.

48:31
    Nepříjemné nahození Galamboše tečoval jeden z obránců a Kašíka hodně překvapil. S neposedným kotoučem si však poradil.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 2. Bulík (Špaček, Derner), 5. Nedvěd (Duda), 7. Bulík (Pospíšil, Čakajík), 29. Duda, 34. Bulíř (Kudrna, Štich), 50. Výtisk (Pospíšil, Dušek)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Vošvrda) – Čakajík, Jánošík, Výtisk, Derner, Šimek, Kajínek, Štich – Víšek, Bulík, Špaček, Pospíšil, Galamboš, Kudrna, Filippi, Duda, Vantuch, Bulíř, Bortňák, Nedvěd.
    HC Olomouc: Halasz (5. Kašík) – Kříž, Janáček, Ondrušek, Rašner, Staněk, Bartoň, Lhotský, Valenta – Vodný, Ministr, Selingr, Řípa, Diviš, Švaňhal, Kolouch, Králík, Herman, Kucsera, Rác, Kucharczyk.

Rozhodčí: Pešina, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan.

Diváci: 5 911