Hranice – Jičín 25:24 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 34:30 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:24 (10:13)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 21.04.2013, 10:30Chance Extraliga mužů

Závěrečnou střelu zblokovaly ruce domácích hráčů, kteří tak po obratu ve druhém poločase slaví vítězství nad lídrem tabulky. Hranice si zaslouženě užívají potlesku tribun a radují se z vítězství.

Tento vyrovnaný duel je tedy za námi, z mé strany je to již také vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z házené. (12:05:18)

60
    Konec zápasu. (25:24)

60
    Je zde poslední možnost z devíti metrů pro Jičín. Musí přijít přímá střela! (25:24) (25:24)

60
    Krásná individuální akce, po které jdou Hranice do vedení. (25:24) (25:24)

60
    Do konce zápasu zbývá 19 vteřin a tým TJ Cement Hranice si pochopitelně bere oddechový čas. (24:24) (24:24)

60
    Nepřesná střela při signalizované pasivitě Jičína. (24:24) (24:24)

60
    Je zde poslední minuta zápasu a u míče jsou stále Hranice a to i přestože se to nelíbí domácím fanouškům. Ti neviděli žádný faul, rozhodčí ano a tak je zde rozehrávka devítimetrového hodu. (24:24) (24:24)

59
    Nechytatelnou dělovkou pod horní tyč je srovnáno. (24:24) (24:24)

59
    Jičín opět v mírném vedení. O vítězi rozhodnou maličkosti. (23:24) (23:24)

58
    Obrana Jičína si nedala na chviličku pozor a před brankářem se zjevil osamocený domácí hráč, který se nemýlil. (23:23) (23:23)

57
    Tohle byla opravdu lahůdka! Míč zapadl přesně do levé šibenice domácí branky. (22:23) (22:23)

57
    Jičín zůstává u míče i po tečované střele. (22:22) (22:22)

56
    Čeká nás velmi zajímavá koncovka tohoto vyrovnaného zápasu. (22:22) (22:22)

56
    Jičínu se však daří opět odskočit. (21:22) (21:22)

56
    Máme vyrovnáno! (21:21) (21:21)

55
    Výborný zákrok domácího brankáře, po kterém jdou Hranice do útoku. (20:21) (19:21)

55
    Na druhé straně však přichází okamžitá odpověď. (20:21) (20:21)

54
    Nařízená sedmička domácí hodně rozčílila a mrzet je to může o to víc, že Jičín svou šanci využil. (19:21) (19:21)