Bonusia Ostrava – Kopřivnice 11:6 (kon.) | Škorpioni Ostrava – Hattrick Brno 6:7 (kon.) | Gullivers Brno – Vítkovice 4:3 (po s.n.)
Bonusia Ostrava – Bohemians juniorky 2:3 (0:1 po s.n.)

45:00
    Brno slaví, zvládlo jak oslabení, tak závěr zápasu a slaví zlaté medaile!

44:34
    Půl minuty před koncem má Brno rozehrávku na své polovině.

44:04
    Skvělou práci odvádí za brankou Ostravy brněnský Švéda, drží míček a sekundy ubíhají.

43:26
    Dvě gólovky teď promarnil Čermák, Brno odolává.

42:41
    Besta měl velkou šanci, jeho střelu z brankoviště ale brankář vyrazil.

42:23
    Rozhodčí posílají Hattrick znova do čtyř, a pro Škorpiony se tak rýsuje asi poslední šance něco s utkáním udělat.

42:02
    Brno hraje chytře, drží míček na vlastních hokejkách a šetří čas.

39:59
    Do konce třetí části zbývá pět minut a hraje se nahoru-dolů. Švéda teď ve velké šanci trefil jen tyč branky FBK.

38:20
    Hattrick je v pěti a zase tlačí, zachraňovat situaci musí brankář Škorpionů.

37:09
    Besta nyní promáchl výtečnou nahrávku a odmítl vyrovnání.

34:08
    Hattrick Brno právě vstřelil branku! Autorem branky je UHLIAR.

35:49
    Je tady přesilovka Škorpionů a tedy možnost vyrovnat skóre.

34:29
    Škorpioni díky Zmrzlíkovi velmi rychle odpovídají a je to zase jen o gól!

30:01

30:00

14:40
    Na obou stranách se nyní přitvrdilo, ke změně skóre to ale nevedlo. Druhá třetina tak končí 3:2 pro FBK.

26:30
    Hattrick se nyní usadil v obranném pásmu Škorpionů a několikrát nebezpečně vystřelil.

Petr Dadej

Branky a nahrávky: 6. Šindler, 12. Šindler, 16. Šindler, 24. Šindler, 25. xxx, 35. Zmrzlík – 3. Kůra, 6. Hofštetr, 12. Švéda, 12. Švéda, 20. Maleček, 21. Šmerák, 35. Uhliar