Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (0:0)
MŠK Žilina
Středa 26.06.2013, 11:30 • SCM Složiště • Přípravný zápas

Utkání je u konce. Jihočeši v prvním přípravném utkání remizovali se Žilinou 1:1, když byli lepším celkem. Jenže na branku Hovorky v závěru po minutě odpověděl Kačer. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne.

89
    Dynamo v závěru znovu tlačí, ale na rozhodnutí už to nevypadá.

88
    Utkání směřuje k remíze, která k průběhu duelu může Jihočechy trošku mrzet.

87
    Aktivní Chmelo připravil pozici pro Molinu, jehož volej se do branky nevešel.

85
    Žilina právě vstřelila branku!
    Jenže o minutu později je srovnáno. Po souboji o míč ve vápně a nedůrazu domácí obrany míč napálil MIROSLAV KÁČER a parádní bombou vyrovnává.

84
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši se dočkali zasloužené gólové odměny. Nacho Martinez posunul míč na volného MARKA HOVORKU, který otevírá skóre.

82
    Chmelo prostrčil míč do uličky na Molinu, kterému sám před gólmanem utekl míč.

76
    Úvodní gól visí ve vzduchu, Žilina je pod souvislým tlakem.

75
    Rýdel po rohu napálil balon, který zastavilo až břevno! Bylo to však s tečí obránce, takže následuje další roh.

74
    Záložník Mravec se při odkopu zranil a utkání pro něho zřejmě skončilo.

73
    Linhart se hezky uvolnil ve vápně, ale branku přestřelil. Přesto si od kouče Hoftycha vysloužil pochvalu za svojí akci.

72
    Chmelo chytrou přihrávkou poslal do šance Hovorku, ale jeho postrádala razanci.

71
    Útočnou akci Dynama zastavil ofsajd.

Pavel Kortus ml.

Branky: 84. Hovorka – 85. Káčer

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Daněk – Klesa, Lengyel, Machovec, Hanzlík – Ježdík, Dobal, Rakovan, Kadula – Němec, Kalod. 2. poločas: Daněk (64. Rojík) – A. Dvořák, Novák, Halama, Funda – Molina, Nacho Martinez, Rýdel, Hovorka – Chmelo, Linhart.
    MŠK Žilina: Le Giang – Kadlec, Králik, Leitner, Slaninka – Žilák, Bello, Mravec (77. Mihalík), Káčer – Dedič (57. Zuziak), Guba

Rozhodčí: Jech – Eibl, Peterka