Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

Vsetín v prvním přípravném zápase poráží Hodonín po dobrém výkonu 5:0. Výsledek vypadá jednoznačně, ale zápas až tak jednoznačný nebyl. Z Lapače je to pro dnešek vše. Hezký zbytek dne. (20:15:20)

60:00

59:50
    Petr Hromada je skutečnou jistotou v dnešním zápase, což předvádí i na konci zápasu, když se Hodonín snaží vstřelit čestnou branku.

59:09
    Poslední minuta třetí třetiny, vhazuje se před Hromadou a Lapačem zní Vysoký jalovec...

58:50
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín využívá další přesilovou hru. Vodák naznačil střelu, položil si protihráče a vyslal střelu po zemi, kterou tečoval za Kotvanova záda nikdo jiný než RENÉ KAJABA. Asistence: Tomáš Vodák, Josef Daněk.

57:57
    Vodákova střela sražena do ochranné sítě a vhazuje se znovu před Kotvanem.

57:53
    Valaši se až nyní dostali ke střele, ale Tichého pokus Kotvan vykryl.

57:12
    Přesilová hra pro Vsetín po faulu Fiana (HOD), který hrál nedovoleně loktem.

56:15
    Hosté na druhé straně měli také prázdnou klec, ale ani oni nedokázali touš dotlačit za brankovou čáru.

55:55
    Krásná akce Valachů na jeden dotek do prázdné brány, ale Josef Daněk trestuhodně minul!

55:19
    Valaši jsou v plném počtu, ale Hodonín stále v tlaku.

54:53
    Přerušená útočná akce Hodonína pro ležícího Podešvu na ledě.

53:48
    Tvrdá rána Vrby letěla dobře, ale mimo tyče Hromadovy brány.

53:07
    Hosté v plném počtu a navíc si zahrají přesilovou hru. Vyloučen je Jiří Farda (VSE) za nedovolené bránění.

52:45
    Vaněk se ihned pustil do útočení, ale puk za záda Kotvana nepropasíroval.

52:36
    Vaněk s Fianem na hřišti.

52:12
    Valaši se zatím do žádné šance nedostali.

51:05
    Přesilovka pro Vsetín. Matěj Charvát (HOD) dostává dvě minuty za držení. Valaši si zahrají minutu a pětadvacet vteřin přesilovku čtyři na tři.

50:42
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 7. Daněk (Hruška O., Kývala), 12. Kajaba (Ambruz, Vodák), 15. Kajaba (Vodák, Podešva), 42. Kajaba (Podešva, Tesařík), 59. Kajaba (Vodák, Daněk)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Žák, Báchor, Tichý, Vodák, Tesařík, Zábojník, Okuliar – Gromus, Vaněk, Ambruz, Vítek, Hruška O., Hruška P., Brezáni, Podešva, Kajaba, Štrbík, Daněk, Kývala.
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (32. Kotvan) – Kulyk, Pokorný, Pavešic, Směřička, Polesný, Miklík, Fian – Charvát, Smetana, Špok, Kundera, Tomi, Buřič, Peš, Velechovský, Jurásek, Čavoj, Kuba, Vrba.

Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Smilek