Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mnichov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 22.08.2013, 18:00Přípravné zápasy

Přípravné utkání končí jasným vítězstvím Přerova v poměru 7:0, které je naprosto zasloužené. Zubři dnes hráli ve velké pohodě, soupeř naopak nedokázal ani jednou skórovat. Z MEO Arény přeji hezký zbytek čtvrtečního večera! (20:03:41)

60:00

59:12
    Běží poslední minuta zápasu. Domácí svého soupeře drží v kleštích, což diváci na stadionu oceňují potleskem.

58:27
    V závěru ještě jedno vyloučení. Štrbík (VSE) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

57:50
    Vsetín se pokouší alespoň o čestný gólový úspěch, ale Daněk z prostoru mezi kruhy přestřelil.

56:52
    Zápas teď pořádně okořenila také boxerská vložka mezi Blinkou (PRE) a Hoďou (VSE). Oba kohouti dostal 2 + 2 minuty za hrubost.

54:54
    Přerov právě vstřelil branku!
    Čepice na led! Mladíček ŠIMON KRATOCHVÍL dostal znovu puk do jízdy, tentokrát od Jergla a znovu předvedl doslova nekompromisní zakončení, kterým zkompletoval hattrick. Přerov vede pět minut před koncem už 7:0. Asistence: Jiří Jergl.

52:47
    Vlček od modré nastřelil pouze clonícího Hoďu a Brada pak při šanci vyprášil Plškův beton.

50:59
    Po skončení přesilovky Valaši hodně zaváhali a Vaněk s Kratochvílem proto rychle vyrazili dva na jednoho. Akce skončila nepřesnou přihrávkou druhého jmenovaného.

50:05
    Goiš ani chvíli neváhal a hned po tom, co získal puk, jej vyhodil přes všechny čáry.

49:22
    Báchor střílel od modré čáry, ale znovu dobře zasáhl Vojtek. Vhazuje se v útočném pásmu Vsetína.

48:52
    Vsetín bude hrát přesilovku. Za pád pod nohy odjel pykat Kratochvíl (PRE).

46:18
    Vsetín se sice snaží, ale góly střílí Přerov! Vlček si najel před bránu, kde se po sérii odrazů dostal puk od Sakrajdy na DANIELA MATUŠENKA, který kotouč zametl do prázdné klece. Asistence: Petr Sakrajda, Tomáš Vlček.

43:40
    Valaši zahrozili Podešvou, jenže v bráně Zubrů je stále velmi jistý Vojtek.

42:13
    Po šancích soupeře přidávají Zubři pátou trefu. ŠIMON KRATOCHVÍL se po Vaňkově přihrávce natlačil před bránu a Plšek kotouč propustil mezi svými betony. Asistence: Petr Vaněk.

40:28
    Ambruz dorážel před Vojtkem, leč neúspěšně. Vsetín určitě bude chtít ve třetí třetině ukázat lepší výkon, než ve dvou předchozích.

40:01

Třetí třetina začne asi v 19:31.

40:00

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 5. Sakrajda (Ditrich), 6. Blinka (Sedlák, Kratochvíl), 16. Sakrajda (Osina), 32. Kratochvíl (Zbořil, Osina), 43. Kratochvíl (Vaněk P.), 47. Matušenko (Sakrajda, Vlček), 55. Kratochvíl (Jergl)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Faltýnek, Vlček, Tomeček, Osina, Zbořil, Jergl – Sedlák, Kratochvíl, Blinka – Kolář, Ditrich, Sakrajda – Loupal, Kundrátek, Goiš – Matušenko, Vaněk P.
    VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Hoďa, Vrba, Žák, Tichý, Okuliar, Žabčík, Báchor, Tesařík, Mikšovský, Vaněk D., Ambruz, Vítek, Valigura, Podešva, Baroš, Valentík, Gromus, Štrbík, Daněk, Kubo

Rozhodčí: Kika – Čaja, Navrátil