Nitra – Kadaň 1:3 (kon.) | Tychy – Banská Bystrica 2:4 (kon.) | Zvolen – Jihlava 2:4 (kon.)
HKM Zvolen
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
sk Sobota 17.08.2013, 19:00Memoriál Pavla Zábojníka

Je tu celkové vyhodnotenie Memoriálu Pavla Zábojníka.

Na šiestom mieste sa umiestnili GKS Tychy, na piatom mieste SK Kadaň, na štvrtom Hc 05 Banská Bystrica, na treťom mieste HK Nitra, na druhom mieste HC Dukla Jihlava a celkovým víťazom sa po troch rokoch stáva domáci tím HKM Zvolen.

Ďakujem Vám všetkým za pozornosť, že ste nám boli verní počas celého turnaja. Memoriálom Pavla Zábojníka vás po všetky tri hracie dni sprevádzala dvojica komentátorov Jakub Bartko a Marián Fiam. Prajeme Vám ešte príjemne prežitý sobotný večer a tešíme sa na sprostredkovanie ďalších online prenosov zo zvolenského zimného štadióna. (21:09:18)

Videli sme nie príliš zaujímavé stretnutie. Prvá tretina bola vyrovnaná, dokázal ju pomerom 2:1 vyhrať domáci tím, ale potom už na ľade bol len jeden tím a to HC Dukla Jihlava, ktorá v ďalšom priebehu dokázala otočiť stav stretnutia na 4:2 vo svoj prospech.

Peter Hraško ako posledný premieňa svoj nájazd a nájazdy sa teda končia remízou 3:3.

Tomáš Čachotský spravil krásny blafák do bekhendu a prekonáva zvolenského brankára.2:3.

Matej Síkela posiela puk len mimo bránu. 2:2.

Jiří Dobrovolný vymietol ľavý vinkel Mateho Tomljenoviča. 2:2.

Rado Puliš to skúsil blafákom do bekhendu ale Rittich ho vychytal betónom. 2:1.

Radek Hubáček teraz skúšal niečo podobné ako Mahdalík, ale nebol úspešný. 2:1.

Kamil Mahdalík rutinérsky pomedzi nohy Ritticha skóruje. 2:1.

Michal Duras tiež premieňa svoj nájazd. 1:1.

Za Zvolen sa rozbieha Ján Mucha a strieľa nádherný gól. Blafákom do forhendu.1:0

Ako prvý ide hráč Jihlavy, Viktor Ujčík. Neprekonáva zvolenského brankára.

Jihlava ako jediná dokázala poraziť domáci tím a to pomerom 4:2. Nasledujú dodatkové samostatné nájazdy.

60:00

59:10
    Dnes sa už asi zápas dohrá v pohodovom tempe, ani jeden tím sa nikam neženie.

58:32
    Dnešné stretnutie sleduje 638 divákov.

58:00
    Do konca stretnutia ostávajú posledné dve minúty, ale nebadať zvýšenú aktivitu domáceho celku.

57:12
    Krásna akcia hostí na jeden dotyk, ale už to bolo príliš prekombinované.

56:36
    Pokovič posiela puk z vlastnej tretiny cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie.

56:17
    Súboj o puk pri striedačke hostí, rozhodca píska, vhadzovať sa bude v obrannom pásme Jihlavy.