Loko Jaroslavl – K. Vary 4:3 (2:1 po s.n.)
4:3 (0:1, 1:1, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 03.09.2013, 17:30 • Arena-2000, Jaroslavl • MHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:00:05)

Český tým HC Energie vybojoval na ledě silné Jaroslavle velmi cenný bod, byť v průběhu zápasu většinu času hosté vedli. Domácím vyšel závěr třetí třetiny, kdy smazali dvoubrankový náskok Karlových Varů a o zisku druhého bodu rozhodli domácí v samostatných nájezdech, v nichž zvítězili 2:1.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Loko Jaroslavl Autorem rozhodující branky je MAXIM MAKAROV.

Maksim Makarov dává a Jakub Flek za Karlovy Vary bude muset dát, jinak bod navíc získávají domácí.

Samostatné nájezdy pokračují, Tomeček ani Chlopotov nedává.

Maxim Makarov také proměňuje svůj nájezd a srovnává stav na 1:1.

Gorčík dává, Karlovy Vary vedou 1:0.

Bezúch nedal, stejně jako na druhé straně Šubin.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Po šedesáti minutách neznáme vítěze, to znamená, že se bude prodlužovat!

60:00

58:58

56:58
    Jaroslavl bude dohrávat třetí třetinu v oslabení, Pavel Krasovskij dostává dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

51:26

49:26
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Odnřej Šafář, Jaroslavl si zahraje přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. Mokšancev (Maňuchov), 47. Petrakov (Šamin), 49. Chloptov (Koledov, Šubin), rozh. náj. Makarov – 8. Flek (Rubeš), 24. Gorčík (Gríger), 42. T. Dvořák

Loko Jaroslavl: Sidorov (42. Chomčenko) – Koledov, Gavrikov, Ljubiškin, Maňuchov, Rafikov, Čerepanov, Maslov, Akamov – Chlopotov, Voronin, Šubin – Mokšancev, Korjeněv, Krasovskij – Petrakov, Šamin, Lebeděv – Kulagin, Makarov, Skvorcov
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Frček) – Kvapil, Škvor, Kečkeš, T. Dvořák, Šafář, Šimek, Bahounek, Adam – Tomeček, Flek, Kverka – Bezúch, Táborský, Kohout – Gríger, Gorčík, Zadražil – Rubeš, Csamangó, Beránek

Rozhodčí: Maxim Gorděnko