Jihlava – Havířov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 3:4 (kon.) | Most – Litoměřice 2:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Šumperk 6:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
AZ Havířov
Středa 11.09.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Jihlava zaslouženě zvítězila 2:1, když si rozhodující náskok vypracovala ve druhé dvacetiminutovce. Hosté v samém závěru už dokázali pouze korigovat stav utkání. Omlouváme se za technický výpadek během utkání, který byl způsoben výpadkem internetového připojení na celém zimním stadionu. Z Jihlavy se s Vámi loučím a těším se u dalšího zápasu napočtenou. (19:47:08)

60:00

59:58
    Ujčík mazácky podržel puk za prázdnou brankou.

59:06
    Hosté to zkoušejí v šesti. Teď si však nepřesně přihráli až na zakázané uvolnění.

58:30
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté se ještě rvou o výsledek. Snížení přinesla střela JANA MARUNY. Asistence: Jan Daněček.

57:53
    Hosté v plném počtu a mají výhodu krátké početní výhody.

56:58
    Hosté se vyhozením přes celé kluziště osvobozují.

56:24
    A je po dvojnásobné přesilovce. Michal Důras je potrestán na 2 minuty za podražení. Pokračuje se ve 4 proti 3.

55:53
    Dukla bude hrát dvojnásobnou početní výhodu. Na lavici hanby odjel pykat Lubomír Vosátko (HAV) – 2 minuty – podražení.

55:30
    Jan Maruna (HAV) – 2 minuty – vysoká hůl.

50:43
    Hostům se zatím nedaří dostat před Ritticha. Dukla skvěle brání vlastní modrou.

50:35
    Dnešní utkání sleduje 1688 diváků.

49:05

47:36
    Jihlava hraje přesilovou hru, leč bez brankového ohrožení Danečkovi brány.

Druhé dějství přineslo zasloužené vedení domácího celku, když přesnými střelci byli Čachotský a Ujčík. Dotáhne Jihlava své vedení do vítězství?

Omluvte technické problémy, na jejichž odstranění intenzivně pracujeme.

40:01

40:00

34:30
    Mikuláš Rimmel (HAV) – 2 minuty hákování.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 28. Čachotský (Zeman), 28. Ujčík (Zadražil, Prokš) – 59. Maruna (J. Daněček)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Zadražil, Mocek, Podlipnik, Kaláb, Stebih – Čachotský, Zeman, Mikeš – Důras, Ujčík, Prokš – Velecký, Hubáček, Krupka – Březina, Kadlec, Jícha
    AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Vosátko, Bezuška, Krisl, P. Rimmel, Graca, Koma, Deutsch, Klimíček – Kanko, Haas, Kolařík – J. Daneček, Jakúbek, Šlahař – Pechanec, Škumát, Sztefek – Maruna, Říčka, M. Rimmel

Rozhodčí: Blecha – Černý, Reich