Most – Havířov 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 1:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 5:2 (kon.) | Třebíč – Šumperk 3:4 (0:1 po s.n.) | Ústí n/L – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Olomouc – Beroun 0:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 25.09.2013, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

Zápas nakonec končí jasným vítězstvím Mladé Boleslavi. Možná o něco jasnějším, než by si Jihlava zasloužila. Středočeši tak přetínají vítěznou sérii Dukly.

Děkujeme za pozornost a přejeme dobrou noc. (19:54:20)

Zásahy brankářů:

Michal Valent – 15 zásahů (celkem 31)
    David Rittich – 8 zásahů (celkem 35)

60:00

59:36
    Nevypadá to ale, že by se ještě mělo cokoliv měnit... Boleslav tohle zvládne.

58:49
    Nouza (MBL) dostává 2 minuty za zdržování hry.

58:11
    Také Jihlava je v pěti.

57:50

57:15
    Zvláště mladí hráči Mladé Boleslavi to pořád zkouší, Lenc se ale teď vůbec nedostal ke střele.

56:25
    Za vyrovnaného počtu hráčů na ledě se hra okamžitě přesunula před Ritticha.

56:11
    Další faul, Hubáček (JIH) přirazil Jindru na mantinel a později k zemi a dostává 2 minuty za krosček.

55:28
    Klimenta vyrazil do útoku, ale pak si to rozmyslel a raději střádá vteřinky.

55:12
    Další přerušení zapřičiňuje zásah ochranné sítě.

54:59
    Ve svém dalším zákroku se Valent rozplácl jak široký, tak dlouhý a sklízí potlesk.

54:50
    Domácí jsou ve čtyřech!

54:16
    Hostům utíkají kotouče a přihrávky nejsou příliš přesné.

53:44
    Dvojnásobnou přesilovku si nakonec zahrají i hosté, Milan Toman (MBL) dostává 2 minuty za hákování + 2 minuty za krosček.

Dnešní utkání sleduje 2680 diváků.

53:17
    Protivný zezadu oblafl soupeře a vyhazuje. Jihlavu navíc zastavuje icing.

52:48
    Rozhodčí ale rozhodně nic nevypouští, Josef Jindra (MBL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 12. Pabiška (Výborný), 15. Pojkar (Koudelka), 45. Lenc (Protivný, Koudelka), 49. Němeček (Broš, Klimenta)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Bohunický, Jindra, Protivný, Pojkar, Kurka – Nouza, Výborný, Pabiška – Vrbata, Broš, Klimenta – Mikulík, Koudelka, Lenc – Jiránek, Loskot, Rys – Kuchta
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Zadražil, Mocek, Dobrovolný, Podlipnik, Kaláb, Kotvan, Štebih – Čachotský, Zeman, Seman – Velecký, Hubáček, Krupka – Prokš, Mikeš, Důras – Kadlec, Kuřítko