Mladá Boleslav – Třebíč 4:5 (0:1 po s.n.) | Most – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.)
Jihlava – Beroun 3:2 (kon.) | Havířov – Motor ČB 4:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 3:4 (po pr.)
HC Olomouc
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 27.11.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Havlíčkův Brod si tak z Hané odváží všechny tři body, když se hostujícímu týmu povedlo vstřelit gól v každé ze tří třetin. Naopak domácím hráčům to dnes vůbec nešlo, a proto také vstřelili olomoučtí hokejisté pouze jeden gól. Ze zimního stadionu v Olomouci je to tak pro dnešek vše. (20:10:39)

60:00

59:51
    Jaroměřský chtěl sám zavést puk do útočné třetiny, ale puk se zastavil v nahrnutém sněhu a domácím je pískán offside.

59:08
    Na straně domácích dnes nestojí štěstí. Mora se tlačí do útoku, ale všechny puky se odráží na hole hostí.

58:41
    Po dlouhé době si připisuje zákrok také Halász, který likviduje střelu Švihálka.

58:07
    Selingr byl zcela sám mezi kruhy, ale svou střelou trefil před sebou stojícího hráče.

57:36
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

57:30
    Od modré vystřelil Jergl, ale jeho pokus znovu srazil jeden z hráčů před bránu do rohu kluziště.

56:53
    A hosté jen opět vyhazují puk do středního pásma.

55:54
    Jaroměřského nahozeni tečuje mimo bránu jeden z hostujících obránců.

55:20
    A další výhoz hostů končí až za bránou domácího týmu.

55:05
    Rebel vyhazuje puk do středního pásma.

54:40
    A Olomouc je teď zastavena při přechodu do útočného pásma hvizdem čárového pro postavení mimo hru.

54:12
    Jaroměřský pouze nahodil puk na Kacetla, ale ten jeho střelu viděl a ukrývá kotouč ve své lapačce.

53:57
    Kindl nahrával na levou stranu Kucharczykovi, který si však puk ještě zpracoval a jeho následnou střelu blokuje hostující obránce.

53:43
    Mora bude hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za zdržování hry jde na dvě minuty Tomáš Kolafa (HBR).

53:05
    A hosté opět pouze vyhazují puk do středního pásma.

52:34
    Havlíčkův Brod drží puk v obranné třetině domácího týmu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Diviš (Kindl, Selingr) – 20. Kolafa (Havel, Číp), 25. Petruška (Švihálek), 43. Polodna

HC Olomouc: Halász (Kochta) – Houdek, Ondrušek, Jaroměřský, Janáček, Bartoň (C), Staněk, Rašner – Pekr, Řípa, Herman – Kucharczyk, Kindl, Selingr – Rác, Knotek, Vodný – Jergl, Diviš, Králík.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Opršal) – Kolafa, Plášil, Jank, Beneš, Semrád, Korim, Zítka – Havel, Polodna (C), Číp – Petruška, Švihálek, Rousek – Dvořáček, Stach, Maliník – Tomi, Stehlík, Milfait.

Rozhodčí: Trombík – Lukš, Novák