Jihlava – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Olomouc 0:2 (kon.)
Havířov – Kadaň 3:0 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:0 (kon.) | Beroun – Třebíč 0:2 (kon.)
Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 18.12.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

V závěrečné třetině Jihlava přidala druhou branku a zaslouženě zvítězila nejtěsnějším rozdílem 2:1. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a těším se u dalšího zápasu napočtenou. (19:46:00)

58:37
    Po závaru se bude vhazovat před Šindelářem.

58:11
    Seman s Hubáčkem v nájezdu 2 proti 1 si nepřesně přihráli. Puk však stále kontroluje Jihlava.

57:34
    Zbytečným faulem se hosté připravují o lepší možnost k vyrovnání. Petr Polodna (HBR) – 2 minuty – podražení.

56:39
    Nepřesná přihrávka hostí až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Šindelářem.

55:46
    Puk kontrolují domácí. Rebelům už nezbývá příliš času.

55:13
    Dukla právě vstřelila branku!
    Zeman vypálil z mezikruží, Šindelář puk pouze vyrazil k volnému MARKU PROKŠOVI, který dorážkou mezi betony strhl vedení na stranu domácích. Asistence: Adam Zeman, Matic Podlipnik.

54:36
    Závar před domácí brankou nakonec gólem neskončil.

53:59
    Nahození Stacha od mantinelu Rittich raději podržel až na vhazování.

52:45
    Aktivitu převzali na oplátku zase hosté a usadili se před Rittichem.

51:53

50:58
    Dnešnímu utkání přihlíží 2698 diváků.

50:07
    Mocek již je na ledové ploše, vypadá že je v pořádku.

49:53
    A se sevření pramení vyloučení. Radek Číp (HBR) – 2 minuty – podražení.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 22. Zeman (Kaláb, Dobrovolný), 56. Prokš (Zeman, Podlipnik) – 35. Stach (Švihálek, Berger)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Mocek, Štebih, Kaláb, Dobrovolný, Podlipnik, Zadražil, Čermák – Důras, Hubáček, Seman – Mikeš, Zeman, Prokš – Velecký, Haluza, Kuřítko – Vysloužil
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Šindelář (Opršal) – Kolafa, Korím, Semrád, Vágner, Jank, Zítka, Drtina – Havel, Polodna, Číp – Berger, Kadlec, Maliník – Švihálek, Stach, Rousek – Chlubna, Tomi, Milfait

Rozhodčí: Jeřábek, Würtherle – Klein, Toman