Vsetín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 1:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.) | Milevsko – Nymburk 3:6 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:2 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 4:2 (kon.)
Břeclav – Přerov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.)
HC Technika Brno
5:1 (1:1, 4:0, 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 25.09.2013, 18:00 • HHDM - Brno • 2. liga skupina Východ

Díky za pozornost, z Brna zase příště na počtenou. (20:06:24)

Poslední třetina byla hodně opatrná a nic zvláštního se nestalo. Oba celky se soustředily na to, aby se nikdo nezranil a v poklidu se utkání dohrálo. Technika díky výborné druhé třetině dokráčela ke třem bodů a je stále neporažena.

60:00

59:58
    Ještě mohl v závěru přidat další branku Jurča, leč z výhodné pozice míjí prostor branky.

59:34
    Už se hraje poslední minuta utkání, Brno operuje před Gleichem,

58:23
    Vlastimil Odehnal mohl dát šestý gól. Jel sám na bránu, ale nepovedl se mu bekhendový blafák a Gleich nemusel zasahovat.

57:11
    Přeci jen něco zajímavého. Střela Šindeláře končí těsně nad bránou Chvátala.

56:43
    V této třetině jsme stále branku neviděli, je to hodně opatrné a jak již bylo řečeno, spíše to vypadá, že se celky šetří na další zápasy.

55:55
    Domácí jsou kompletní a do konce zápasu už mnoho nechybí.

54:50
    Poruba hraje přesilovku, ale nedaří se ji vymyslet nějakou kloudnou akci.

53:58
    Ještě je zde vyloučení pro domácího hráče. Za hákování je potrestán bek Tomáš Klimeš.

51:50
    Nyní se hraje před Chvátalem, který musel čelit několika střelám, leč dnes je tento gólman výborný a drží svůj tým.

50:09
    Z pravého kruhu střílel Martin Zábranský, trefuje však pouze včas připraveného porubského gólmana.

49:30
    ...byl tam i faul Petra Seidlera, který hákoval Odehnal a Technika bude hrát přesilovku.

49:25
    Obrovská šance asi nejlepšího hráče Techniky Vlastimila Odehnala, který se rozjel od modré čáry do sólo akce, ale Gleich ho dokázal vychytat...

48:48
    Hrálo se ve středním pásmu a spíše to vypadá, že se oba týmy spíše šetří na další zápasy.

46:48
    Miroslav Javín nemá špatné minuty. Nyní si vytvořil dvě dobré příležitosti, ale výtečný Chvátal zasáhl a nedovolil změnu ve skóre. Poruba chce snížit, leč se to nedaří.

45:35
    Po delší době se ukázal před bránou Gleicha také brněnský hráč. Česnek z levého kruhu ale netrefil zařízení.

44:49
    Poslední třetina se pouze dohrává, domácí kontrolují průběh utkání.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 17. Štindl (Odehnal, Benýšek), 26. Fadrný (Habrovec, Česnek), 29. Odehnal (Havíř), 30. Benýšek (Klimeš, Habrovec), 34. Česnek (Fadrný, Štindl) – 14. Vaněk (Šindelář, Krayzel)

HC Technika Brno: Chvátal (Novák) – Klimeš, Štindl, Zapletal, Havíř, Habrovec, Košecký, Dittrich – Česnek, Fadrný, Jurča – Odehnal V., Benýšek, Hnilička – Brzobohatý, Zábranský, Látal – Pargáč, Bělohlávek, Buhaj – Čtvrtníček. Trenér: Roman Kaňkovský.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (od 34. Gleich) – Wolf, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Peslar, Vajda, Hruzík – Krayzel, Vaněk, Pavlačka – Vrána, Seidler, Buček – Chaloupka, Zachar, Piják – Kysučan. Trenér: Tomáš Sršeň.

Rozhodčí: Netopil – Maťašovský, Musil