Vsetín – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Bílina – Jindř. Hradec 2:3 (kon.) | Orlová – Přerov 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Břeclav – Prostějov 3:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 4:0 (kon.)
MSK Orlová
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 20.11.2013, 18:002. liga skupina Východ

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se někdy příště u dalších onlajnů. (20:17:59)

Orlová se sice ve třetí třetině zvedl a přineslo to rychlou branku. Přerov však znamenitě bránil vysoký náskok a Orli se do útoku dostávali velmi málo. Orli se přesto s přibývajícím časem začali prosazovat, ale o závěrečný tlak je připravila zbytečná vyloučení. Zubři si z Orlové vezou tři body.

60:00

59:57
    Orlová ve čtyřech.

59:28
    Orlová vyhazuje.

59:24
    Iláš chytil střelu Vlčka a vysypal ji z rukavice pro Studeného. Sudí to posoudil jako přihrávku rukou.

58:50
    Hegegy to chtěl zkusit sám. Dva hráče obešel. Na třetího nevyzrál.

58:45
    Sakrajdova střela zablokována.

58:29
    Tenhle zápas už zřejmě Zubři vyhrají. Vydra dohrál soupeře a dostává dvě minuty za napadení.

58:07
    Domácí i ve čtyřech obléhají útočné pásmo. Voznica branku netrefil.

57:47
    Ti jsou zároveň potrestáni za hru v šesti. Trest odpyká Mráz.

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

57:24
    Pavliš před prázdnou brankou našel Mráze, který promáchnul! Poté od modré pálil Mintěl a Sklenář nic neviděl! Kotouč jej trefil do ramene!

57:03

56:55
    Běhalova střela končí v rohu.

56:16
    Szajter s Voznicou dotírali na brankovišti, ale Sklenář puk za čáru nepustil.

56:01
    Opět pálil Pala. Iláš vyráží a Orlová vyhazuje.

55:37
    Vydrova střela zablokována.

55:12
    Iláš vyráží Palovu ránu.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 42. Grepl (Sznapka) – 6. Brančík (Sakrajda), 25. Kolář (Ministr, Ditrich), 30. Sakrajda (Šťastný, Běhal)

MSK Orlová: Iláš (Urbánek) – Mintěl, Vydra, Štefanka, Hegegy, Zientek, Vydra, Sznapka, Tomis – Pavliš, Badžo, Mráz – Studený, Blatoň, Grepl – Szajter, Voznica, Matějíček – Galgonek, Plášek
    HC ZUBR Přerov: Sklenář (Svoboda) – Pala, Běhal, Vlček, Janota, Osina, Kudělka, Tomeček – Kolář, Šťastný, Goiš – Haloda, Kovařík, Kundrátek – Ditrich, Sakrajda, Ministr – Sedlák, Brančík

Rozhodčí: Kubičík – Moravec, Mrákava