Vsetín – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Bílina – Jindř. Hradec 2:3 (kon.) | Orlová – Přerov 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Břeclav – Prostějov 3:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 4:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 20.11.2013, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

Ve třetí třetině hosté zbytečně faulovali, Poruba dokázala jednu přesilovku využít a po zásluze vítězí 7:1, hosté mohou být za takový výsledek ještě rádi. (20:19:46)

60:00

59:24
    Vyloučen hostující Matušenko za podražení..

57:32
    Vyloučen hostující Baroš za sekání a gólman Slovák na deset minut za nesportovní chování.

57:01
    Poruba hraje přesilovky stylem dáme gól do prázdné, ale bez střel se jim to podařit nemůže.

56:40
    Hostující Heča vyloučen za hákování.

55:56
    Na Slováka jel Peslar, hostující gólman jeho pokus zneškodnil.

55:38
    Hosté ve čtyřech.

54:10
    Vyloučen hostující Hartmann za krosček, navíc obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

53:38
    Vyloučen hostující Kvapil za sekání.

50:02
    Randýsek byl sám před Gleichem, ale z otočky nedokázal zamířit přesněji.

48:50
    Poruba právě vstřelila branku!
    Prokop vypálil od modré čáry, jeho ránu tečoval PETR SEIDLER a Slovák byl bez šance. Asistence: Lukáš Prokop.

47:25
    Rána Šindeláře končí na břevně.

47:13
    Vyloučen hostující Heča za držení protihráče.

45:55
    Domácí ve čtyřech.

45:36
    Vyloučen domácí Zachar za hákování.

44:41
    Škutchan se Slovákem měli velkou šanci snížit, ale Slovák nedokázal zvednout puk nad ležícího Gleicha.

44:09

43:55
    Vyloučen domácí Prokop za hákování.

Vladimír Vronka

Branky a nahrávky: 6. Šindelář (Zachar), 16. Pavlačka (Zuber), 17. Kilnar (Vajda, Šindelář), 23. Hruzík (Chaloupka), 39. Buček (Javín), 40. Chaloupka (Zuber, Slavík), 49. Seidler (Prokop, Buček) – 32. Varga Mir. (Martiník, Řezáč)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Prokop, Slavík, Vajda – Kilnar, Piják, Zachar, Vaněk, Zuber, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč – Kubáč, Kundera, Martiník, Randýsek, Pavlas, Matušenko, Baroš, Slovák, Škutchan, Varga D., Varga Mir., Varga Mar.

Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler.