Jablonec n/N – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Přerov – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Opava – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Břeclav 9:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 4:0 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 2:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Kobra – Kolín 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Bílina 6:5 (po pr.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 08.01.2014, 18:002. liga skupina Východ

Máme za sebou dnešní zápas. Ten byl hodně vyrovnaný. Nakonec se však hostům podařilo vstřelit v prodloužení branku, a tak získávají dva body. Bobři dnes předvedli velmi dobrý zápas a jde vidět, že bojují. (20:24:08)

63:50
    Poruba právě vstřelila branku!
    A Nenápadnou střelu tečoval do branky domácích BUČEK MARTIN. Bez asistence

63:25
    Slovák teď bravurně zlikvidoval šanci hostí, kdy se útočník hostí zjevil před brankou.

63:08
    Všichni čekají na chybu soupeře, ale na gól to nevypadá.

62:07
    Zakázané uvolnění Bobrů.

61:39
    Hraje se opatrně na obou stranách.

60:32
    Domácí posílají pumelici od modré, ale Gleich chytá.

60:01

Za pár minut začne prodloužení tohoto zajímavého utkání a hrstka diváků jistě nelituje peněz za vstupenky. Prodloužení začne přibližně ve 20:16.

60:00

59:53
    Ojedinělý brejk domácích končí na Gleichových betonech.

59:24
    Slovák čaruje a chytá další střelu.

59:11
    Ale to by nesměl být v brance vynikající Slovák.

58:44
    A tlak hostí vrcholí, chtějí evidentně všechny body.

58:16
    Gleich blafák do forhendu chytá.

58:16
    Nařízeno trestné střílení pro domácí.

55:36
    Zakázané uvolnění domácích. Dnes už normální obrázek.

Martin Slovák

Branky a nahrávky: 22. Matějek (Martiník), 27. Kubáč – 36. Seidler (Vrána), 45. Javín (Krayzel), 64. Buček

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sekula) – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Řezáč – Kubáč, Martiník, Matějek, Kundera, Škutchan, Varga David, Varga Martin, Varga Miroslav, Matušenko, Slovák, Pavlas, Baroš, Randýsek
    HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Wolf, Hruzík, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Vajda, Peslar – Kilnar, Krayzel, Vaněk, Sedlář, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Zuber

Rozhodčí: Kubičík