Orlová – SHK Hodonín 3:2 (1:0 po s.n.) | Poruba 2011 – Přerov 4:6 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Břeclav – Frýdek-M. 3:8 (kon.) | Prostějov – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Klášterec nO – Milevsko 2:1 (kon.)
Řisuty – Bílina 4:3 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 6:1 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 3:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 9:8 (kon.)
Mor. Budějovice – Kolín 0:6 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 5:2 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Do prázdné brány se trefuje LUBOMÍR KOVAŘÍK.

Domácí hrají bez gólmana.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:45
    Kilnar neudržel brusle na modré a Pavlačka vjel do ofsajdu.

58:40
    Prokop hatí šance na vyrovnání. Za nedovolené bránění jde na dvě minuty ven.

58:23
    Puk minul po střele Vaňka pravou Vojtkovu tyč.

57:40
    Krayzel právě promarnil šanci na vyrovnání. Se střelou váhal až o puk přišel.

57:04
    Navíc napadají v hloubi obranného pásma RT TORAXu.

56:17
    Přerovu nyní stačí nahazovat puky do porubské třetiny a nepouštět domácí přes střední pásmo. Což činí.

55:38
    Poruba zahrála zakázané uvolnění.

54:38
    Blesková akce hned po buly posílá Přerov do vedení. Autorem branky je ZDENĚK SEDLÁK. Asistence: Jiří Běhal.

54:33
    Domácí jsou vyloučeni za nedovolené bránění.

53:47
    Šťastný se dostal za domácí obranu, ale nevystřelil. Nepochopitelně přibrzdil a pak už neměl šanci akci dotáhnout do konce.

53:28
    Vojtek opět v akci. Tentokrát vychytal Vaňka.

53:00

52:30
    Vojtek měl teď hodně štěstí proti Seidlerovi. Kotouč se mihotal v brankovišti, nakonec končí v pravém rohu.

51:40
    Sedlák s Kovaříkem se dostali do útočení, ale zastavil je ofsajd.

51:00
    Vyhození puku do hlediště znamená pro Zubry oslabení. Na trestné lavici je Běhal.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 2. Kilnar (Vrána), 19. Pavlačka (Buček), 25. Vrána (Vaněk, Šindelář), 30. Kilnar – 5. Sakrajda (Ditrich), 18. Šťastný (Pala, Osina), 27. Sakrajda (Janota), 37. Matula (Šťastný), 55. Sedlák (Běhal), 60. Kovařík (Haloda)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Vajda, Šindelář, Javín, Peslar, Wolf, Slavík, Prokop, Puškár – Vaněk, Sedlář, Krayzel, Kilnar, Zachar, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zuber, Gřeš
    HC ZUBR Přerov: Sklenář (Vojtek) – Pala, Osina, Janota, Vlček, Běhal, Matyáš, Tomeček – Haloda, Sedlák, Kavařík, Sakrajda, Brančík, Ditrich, Šťastný, Matula, Málek, Školoud, Kolář, Blinka

Rozhodčí: Vaněk – Hanzlík, Štěpán