Buffalo – Carolina 3:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 26.02.2014, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • Play-off Chance ligy

I třetí bod tedy získává Třebíč, i když v dnešním zápase byli hosté nejblíže k vítězství, chyblo jim pouze 5 vteřin. Ale jejich sen pohřil Lukáš Nahodil, který v inkriminovaný moment vyrovnal a v prodloužení rozhodl Jakub Čuřík a získal tak pro Třebíč třetí bod. (20:06:50)

64:26
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    JAKUB ČUŘÍK rozhoduje, chtěl se nacpat před Kacetla, před brankovištěm nahodil na hostující branku, Kacetlovi propadl puk mezi tělem a rukou do branky. Asistence: Lukáš Nahodil, Jakub Šaur.

64:12
    Ondráček svedl souboj s Křivohlávkem, vítězně z celého souboje vyšel Polodna, který poslal pas na druhou stranu, kde je pouze domácí obrana.

63:28
    Fořt se těžce zvedá z ledu, když byl předtím naražen na hrazení. Vhazovat se bude před útočnou modoru Třebířče.

63:12
    Šaur se dobře vrátil s Ondráčekem a odehral mu důslednou hrou puk, hopstující hráč by jak šel na Faltera sám.

62:31
    Puk prolétl těsně okolo Janka, který musel obrátit, protože čároví upažili.

62:00
    Čuřík nabral rychlost, s kotoučem dojel až do útočné třetiny, kde musí svádět souboj se třemi protihráči najednou.

61:26
    Fořt se prosadil okolo pravého mantinelu až do střelecké pozice, ale Kacetl jeho lehké nahození zachytil svojí lapačkou.

61:07
    Teď to samé provádí Třebíč. Oba týmy navíc střídají.

60:50
    Brod kontroluje hru za vlastní brankou.

60:26
    Dočekal se dral za pukem, který vybojoval, ale dle soudu čárového poslal kotouč do ofsajdu.

60:01
    Hraje se ve čtyřech na obou strsnách, hosté vyhráli vhazování.

60:01

Ve třetí třetině hosté potrestali neproměňování šancí domácího týmu dvěma brankami a už to vypadalo, že hosté získají první bod, ale 5 vteřin před koncem vyrovnal po velkém tlaku Třebíče Nahodil. I potřetí tedy uvidíme prodloužení.

60:00

59:55
    Při velkém tlaku Třebíče, Kacetl neodolal. Na brankovišti se prosadil nadvakrát LUKÁŠ NAHODIL a vyrovnal. I potřetí uvidíme prodloužení.

59:24
    Malena posunul na modré kotouč na laše, ten vypálil střelu, se kterou měl Kacetl problémy, ale udržel puk před brankovou čárou i po dorážce Dolníčka.

59:00
    Po vyhraném vahzování zase míří na střídačku, puk za brankou Kacetla.

David Sochor

Branky a nahrávky: 13. Malena (Kaut), 60. Nahodil (Dočekal, Malena), 65. Čuřík (Nahodil, Šaur) – 44. Ondráček (Polodna, Kolafa), 47. Berger

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Bilčík, Malena, Šaur, Dietz, Přibyl, Peroutka – Dočekal, Dolníček, Laš – Čuřík, Nahodil, Fořt – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Trojan, Kesner, Čech – Juráň. Trenér: Pokorný.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Opršal) – Kolafa, Drtina, Semrád, Vágner, Jank, Pohl, Šesták, Zítka – Ondráček, Polodna, Milfait – Gengel, Kučera, Berger – Dvořáček, Stach, Maliník – Chlubna, Stehlík, Kadlec. Trenér: Mička.

Rozhodčí: Hejduk, Trombík – Lukš, Novák