Buffalo – Boston 5:4 (po pr.) | Montreal – Detroit 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:6 (kon.)
Vancouver – St. Louis 1:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Čtvrtek 27.02.2014, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • Play-off Chance ligy

Toto byl zatím nejrychlejší zápas série. Ač domácí měli více příležitostí v základní hrací době, tak odchází do kabin se sklopenými hlavami. Paté střetnutí je na programu v neděli v Havlíčkově Brodě. (19:55:16)

61:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tak je rozhodnuto! Falter sice pokus Kolafův pokus vyrazil, ale ROMAN MALINÍK byl na správném místě a ze vzduchu trefil vítěznou branku. Asistence: Tomáš Kolafa.

61:00
    Minuta prodloužení za námi, hraje se velmi rozvážně.

60:30
    Nepřesná přihrávka Bilčíka nenašla spoluhráče, ale zakázané uvolnění to rovněž nebude.

60:17
    Jako první si na kotouč sáhl domácí Falter, ale jednoduchou střelu od modré chytá.

60:03
    Bylo zahájeno prodloužení, které začnou svým atakem hosté.

60:01

Ano uvidíme. Ve třetí třetině branka nepadla a tak se bude v této sérii počtvrté prodlužovat. Je vidět, že se střetly dva týmy, které jsou velmi vyrovnané. Kdo bude dnes ten šťastnější? Rozhodnutí přinese buď následující prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:33
    Posledních 27 vteřin třetí třetiny, uvidíme i počtvrté v sérii prodloužení?

58:44
    Čuřik se podél pravého hrazení uvolnil, ale střela mířící na Kacetlovu vyrážečku přesná nebyla.

58:00
    Dolníček se snažil schovat střelu za obránce, ale trefil se pouze do jeho chráničů.

57:42
    Další přerušení, tentokrát již hosté mohou poslat na led čerstvé síly.

57:39
    Kadlec vykázán z vhazování.

57:39
    Kadlec poslal kotouč podél hrazení na zakázané uvolnění.

56:47
    Dolníček vystihl rozehrávku a spolu s Dočekalem šli dva na jediného beka, který si dobře podržel osu hřiště, takže Dolníček volil střelu. Kacetl jeho pokus zachytil.

56:28
    Falter zachytil nahození od mosré čáry, domácí obrana nedovolila následnou sněhovou spršku na svého brankáře.

56:00
    Do konce třetí třetiny chybí 4 minuty, hosté rozehrávají od vlastní obranné části hřiště další akci.

David Sochor

Branky a nahrávky: 3. Fořt (Bilčík, Nahodil) – 26. Maliník, 62. Maliník (Kolafa)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Bilčík, Malena, Šaur, Dietz, Přibyl, Peroutka – Dočekal, Dolníček, Laš – Čuřík, Nahodil, Fořt – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Trojan, Kesner, Čech – Juráň. Trenér: Pokorný.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Novák) – Kolafa, Drtina, Semrád, Vágner, Novotný, Pohl – Gengel, Polodna, Ondráček – Kučera, Kadlec, Berger – Dvořáček, Stach, Maliník – Chlubna, Stehlík, Milfait – Šesták, Štěpánek. Trenér: Mička.

Rozhodčí: Svoboda R., Škrobák – Klein, Toman