Třinec – Kladno 6:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:1 (kon.) | Zlín – Chomutov 6:3 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Liberec – Pardubice 4:1 (kon.)

Drtiči právě vstřelili branku!
    Hosté to zkusili v šesti proti čtyřm, když na trestné lavici domácích seděl Prokop a Jihomoravané se konečně dočkali zasloužené branky. Pokorného ránu tečoval mimo Tihlářův dosah MARTIN MIKLÍK. Na vyrovnání ale mají hosté už jen 47 sekund.
    Asistence Petr Pokorný, Martin Špok.

40:01

40:00

28:35
    Poruba právě vstřelila branku!
    Ani ne po půl minutě zvyšuje vedení domácích JAN CHALOUPKA.
    Asistence David Zachar, Jakub Peslar.

28:13
    Domácí využívají přesilovku. LUKÁŠ PROKOP propálil od modré všechno co mu stálo v cestě.

14:25
    Sedlář (POR) odchází na trestnou lavici za faul na Kučeru.

03:50

01:50
    Máme tady první trest dnešního zápasu. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici obránce Grman (HOD) na 2 minuty za podražení.

00:01

Vážení sportovní přátelé. Vzhledem k technicko-organizačním problémům vám z dnešního čtvrtfinálového zápasu přineseme bohužel pouze základní informace o změnách stavu. Ze vzniklé problémy se omlouváme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Branky a nahrávky: 29. Prokop (Kilnar, Vaněk), 29. Chaloupka (Zachar, Peslar) – 60. Miklík (Pokorný, Špok)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Vajda, Šindelář, Hruzík, Peslar, Wolf, Slavík, Prokop, Javín – Sedlář, Krayzel, Kilnar, Zachar, Vrána, Seidler, Pavlačka, Chaloupka, Vaněk, Buček, Zuber, Brnčál
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (Kotvan) – Pokorný, Miklík, Skočovský, Ketner, Kulich, Grman, Kulyk, Směřička – Kučera, Kříž, Špok – Peš, Jurásek, Velechovský – Štumpf, Charvát, Vrba – Smetana R., Škorík, Mika