Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC ZUBR Přerov
3:4 (1:1, 0:2, 2:0 - 0:1)
HC Technika Brno
Sobota 01.03.2014, 17:00 • Meo aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

Dnešní dramatické utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, které skončily výhrou brněnské Techniky. Zubři predvedli famózní třetí třetinu, ale na výhru to dnes nestačilo. Dnes je to ode mě všechno, hezký zbytek sobotního večera, napočtenou. (20:01:39)

V samostatných nájezdech zvítězil tým VSK Technika Brno.
    PETR JURČA rozhoduje o tom, že se série ještě přesune na led brněnské Techniky.

Brančík nedává – 1:2

Za Přerov pojede Richard Brančík.

Jurča uklidil svoje zakončení pod víko – 1:2

Na řadě jsou hosté a konkrétně Petr Jurča.

Za domácí se do samostatného nájezdu pustil Jiří Osina, který prostřelil Chvátala střelou na vyrážečku – 1:1

Jako druhý za hosty jel Jiří Kozák, který Vojtka mezi betony neprostřelil – 0:1

Sakrajda zkusil blafák, ale neuspěl – 0:1

Za domácí pojede Petr Sakrajda.

Martin Zábranský prostřelil Vojtka mezi jeho betony – 0:1

První pojedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení se nám nerozhodlo a na řadu tak příjdou po menší úpravě ledu samostatné nájezdy. Zubři by v případě prohry měli ještě šanci na ledě Techniky, ale hostům jde o všechno, protože jejich prohra znamená pro ně konec sezony.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:57
    Janotovo nahození se snažil dorážet ještě Sedlák, ale vypadá to, že už na nás čekají samosatatné nájezdy. Poslední buly u Chvátala.

69:31
    Kombinaci Brna překazil odpískaný ofsajd.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Šťastný (Sedlák, Brančík), 42. Kratochvíl (Kudělka, Málek), 58. Janota – 19. Pargáč (Zábranský), 26. Habrovec (Kozák), 27. Bustin (Brzobohatý), rozh. náj. Jurča

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Janota, Vlček, Haloda, Kudělka, Tomeček – D. Šťastný, Sedlák, Kovařík – Sakrajda, Brančík, Ditrich – Kolář, M. Kratochvíl, Málek – Blinka, Kundrátek, Školoud.
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák) – Habrovec, Dittrich, Žalud, Štindl, Zapletal, Havíř, Odehnal – Čtvrtníček, Jurča, Boček – Česnek, Kozák, Benýšek – Crhák, Bustin, Zábranský – Látal, Brzobohatý, Pargač.

Rozhodčí: Koliba, Šutara – Štěpán, Hanzlík