WTA Soul (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Karolína Plíšková si v Soulu zahraje semifinále a potvrzuje tak skvělou formu posledních dní. Nasazená dvojka přehrála ve čtvrtfinále Nicole Gibbsovou 6:3, 6:4. V každém setu získala česká hráčka o jeden brejk víc a přestože zvláště druhá sada byla od obou hráček velmi nervozní a plná chyb, dovedla zápas k vítězství. Další soupeřkou Plíškové bude Maria Kirilenková nebo Kaia Kanepiová. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
0:1
2:6
0:2
skreč 1
Magdaléna Rybáriková zrejme nie je zdravotne v poriadku a tak tento zápas skrečuje. Christina McHaleová tak postupuje do semifinále po setoch 6:2 a 2:0.
WTA Tokio (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:0
Žiaľ musíme konštatovať, že Dominika Cibulková už na turnaji v Tokiu nepokračuje po tom čo podľahla Angelique Kerberovej 6:3, 6:0. Naša tenistka mala šancu na úspech hlavne v prvom sete to by však musela odvrátiť aspoň nejaký zo štyroch brejkbalov svojej súperky. V druhom sete už na kurte dominovala nemecká tenistka čomu nasvedčuje aj skóre tohto setu.

Ja sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších prenosoch.
2:0
6:3
6:2
To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
0:2
5:7
6:75
vyrovnané a nervózní utkání je za námi a šťastnější z něj nakonec odchází Andreas Haider-Maurer, který ukázal pevnější nervy v koncovkách obou setů a vítězí tak 2:0. Cesta Jana Hájka končí tedy ve čtvrtfinále.