ATP Eastbourne (Tráva)
0:2
4:6
6:72
Prvé dejstvo zápasu bolo ako na hojdačke. Lukáš Lacko musel doháňať manko brejku, čo sa mu nakoniec v ôsmej hre podarilo, potom si podržal podanie a následne premenil tretí setbal pri podaní súpera. Druhý set začali obaja hráči výborným servovaním a diváci si veľa výmen neužili. O víťazovi druhej sady a aj celého zápasu rozhodol teda až tajbrejk, v ktorom jasne dominoval Lacko, avšak musíme podotknúť, že Quiroz mu situáciu značne uľahčil svojími chybami. S konštatovaním, že Lukáš Lacko si poradil s kvalifikantom Robertom Quirozom 6:4, 7:6 (2) a postúpil do druhého kola sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
WTA Eastbourne (Tráva)
0:1
1:6
0:0
skreč 1
Su-wej Sieová z Taiwanu tak teda pohodlne postupuje do ďalšieho kola na turnaji WTA Eastbourne!

S týmto konštatovaním sa teda lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
2:0
6:1
6:4
Barbora Strýcová postupuje do osmifinále turnaje v Eastbourne a poté, co se zápas trochu zašmodrchal uprostřed druhé sady, se vrátila na své poměry s neobvykle chladnou hlavou a snad díky tomu zvládla koncovku opět zcela suverénně. Tedy ve stejném duchu, v jakém celé utkání do stavu 6:1, 3:1 probíhalo.
Vekićová předváděla výbornou hru pouze zhruba tři gemy, což na úspěch v celém zápase nemohlo stačit.
V dalším kole česká Strýcovou třaskavé derby s Karolínou Plíškovou.
0:2
5:7
3:6
Je dobojováno! Petra Kvitová nakonec zvládla i dnešní utkání, díky kterému se může radovat z postupu do osmifinále. Kritická chvíle přišla ve druhé sadě, ve které Kvitová prohrávala už 3:1. Česká lvice se ale zdravě naštvala a druhý set otočila pěti vítěznými gemy v řadě. Petra Kvitová se v osmifinále utkání s lepší z dvojice Gavrilová/Radwanská.
ATP Antalya (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:5
Jiří Veselý už je na turnaji ATP v tureckém městě Antalya ve čtvrtfinále poté, co porazil ve dvou sadách třetího nasazeného Fernanda Verdasca 6:3 a 7:5. Španělský tenista byl obrovským favoritem, jenže dělal zbytečné chyby, pod které se dost možná podepsalo drobné zranění. Je potřeba dodat, že Fernando Verdasco si ve druhém setu vyžádal ošetření, nakonec ale zápas dohrál, byť bez úspěchu.