2:1
7:5
3:6
6:2
Petra Kvitová tedy za 2 hodiny a 20 minut prohrává i druhý zápas na Turnaji mistryň a postoupit už může jedině velkou shodou náhod.
Ve vyrovnané první sadě se Petra dotáhla na 5:5, v koncovce však ztratila vlastní podání podruhé a tím i celý set. Druhý měl opačný průběh, Wozniacká si za stavu 3:1 si nechala ošetřovat koleno, přesto si dvakrát vzala ztracené podání zpět, ovšem závěr setu patřil jasně Petře Kvitové. Té naopak utekl úvod třetí sady, v níž se ještě mohla dostat do hry za stavu 1:2, kdy nevyužila svůj jediný brejkbol, a následně už jí v lepší fyzické kondici hrající tenistka polského původu nedala šanci.
Kvitová přitom většinu času diktovala tempo zápasu, o čemž svědčí 40 vítězných míčů i nevynucených chyb, zatímco Wozniacká jich měla 19, respektive 14. Příliš často však chybovala zejména po prvním podání, kdy se tlačila do zakončení až za hranu rizika a vlastně celý dnešní zápas, v němž střídala skvělé a mizerné okamžiky, byl odrazem celé její letošní sezóny.
Děkuji za pozornost, tímto zápasem ovšem dnešní program v Singapuru nekončí a spolu s námi můžete za okamžik sledovat i vystoupení druhé české zástupkyně, Karolíny Plíškové.