NY Islanders – Montreal 2:6 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:3 (kon.)
Tampa – Boston 1:2 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 3:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 1:2 (po pr.) | Chicago – Anaheim 6:2 (kon.) | Vegas – New Jersey 3:0 (kon.)
San Jose – Toronto 5:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 04.03.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 27. kolo

47:12
    Bude se hrát ve čtyřech. Matouš Hrubec vyloučen na dvě minuty za podrážení.

45:27
    Následně se hákováním provinil František Wágner a Baník si zahraje přesilovou hru.

41:37
    Za Bednářovou brankou zasáhl Patrik Michálek vysokou holí obránce Zemana a odsedí si za tento prohřešek dvě minuty.

37:21
    Hodně hloupé vyloučení. František Wágner putuje na trestnou lavici za nesportovní chování, když po nepovedené střele vztekle rozlámal hokejku.

32:36
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Koblížek – 2 min., vražení na hrazení).

28:30
    Po delší době se do útoku dostala také Kadaň. Petr Vodička si při bránění soupeře pomohl hákováním a už si sedá na trestnou lavici.

22:34
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Za podražení míří na trestnou lavici Jakub Wojnar.

15:57
    První přesilovku si zahrají hosté, na trestnou lavici už míří za hákování obránce David Tureček.

12:05
    Nejaktivnější byli ve strkanici domácí Čejka a kadaňský Eliáš, kteří už sedí na trestné lavici. Oba dostali po dvou minutách za hrubost.

00:27
    Za vražení na hrazení dostává 2 + 10 minut Michael Foltýn a domácí mají vzápětí šanci zvýšit skóre.

Tomáš Stehlík

Branky a nahrávky: 1. Šik (M. Zadražil, Grim), 16. M. Zadražil (Grim), 22. Křemen (Vodička, T. Rohan), 23. Křehlík (Kadeřávek, T. Rohan), 26. Tureček (T. Rohan), 49. T. Rohan (Křemen), 54. Čejka (Hrubec), 59. Přindiš (M. Zadražil)

HC Baník Sokolov: Bednář (Kašpar) – Přindiš, Vodička, Tureček, Kadeřávek, Záruba, P. Michálek – Šik, M. Zadražil, Grim – Urban, T. Rohan, Křemen – Čejka, Berčík, Hrubec – Petrov, Jiskra, Křehlík.
    SK Trhači Kadaň: Galuška (26. Štěpánek) – D. Zeman, Eliáš, Delmarche, Foltýn, Procházka – Koblížek, Kůs, Wágner – Z. Zabloudil, Rindoš, Homer – Dubský, Žolobov, Wojnar.

Rozhodčí: Souček, Barek – Belko, Horažďovský