Energetik-BGU – Minsk 2:0 (kon.) | Smoleviči – Vitebsk 0:1 (kon.) | Isloč Minsk – Sluck 2:3 (kon.)
FK Smoleviči
0:1 (0:1)
FC Vitebsk
Neděle 05.04.2020, 15:00 • Haradski Stadium (Borisov) • Běloruská Vysšaja Liga • 3. kolo

Vitebsk nakonec dokázal ubránit svůj hubený náskok z prvního poločasu. Od 55. minuty se musel bránit v deseti hráčích, kdy byl vyloučen Čalov za hru vysokou nohou! Smoleviči dlouho trvalo, než si dokázalo vypracovat nějaký soustavnější tlak. Ten se dostavil zhruba patnáct minut před koncem zápasu, ale k vyrovnávací brance se nedostali. Největší šanci k vyrovnání měl Kotov, který střílel z pokutového území, ale Sorokov podržel svůj tým! Celkově jsme neviděli žádnou strhující podívanou a šlo spíše a podprůměrný zápas. (16:51:47)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:17.

90+3

Zákroky brankáře Artem Soroko: 3.

90+2
    Hostům se podařilo dostat míč do blízkosti branky Smoleviči a snaží se zdržovat hru.

90+1
    Střídání v týmu FC Vitebsk: ze hřiště odchází Gurenko, přichází Kac.

90
    O tři minuty prodlužuje zápas hlavní rozhodčí!

90
    Poslední minuta základní hrací doby, hráč Smoleviči to zkoušel takovou centrovanou střelou, Soroko zasahuje!

89
    Vitebsku se podařilo zdržet hru na polovině hřiště, když si vynutili faul, nyní se již opět musí bránit.

88
    Žlutou kartu dostává Barsukov (FC Smoleviči-STI).

87
    Domácím naopak rychle plyne čas k tomu, aby se jim podařilo vyrovnat.

86
    Hostům se zatím dobře daří eliminovat snahu soupeře a zachytává potenciální nebezpečné průnikové přihrávky.

85
    Hra přerušena, jeden z hráčů Vitebsku potřebuje protáhnout, neboť jej očividně trápí křeče.

83
    Špatně vhozený aut a Vitebsk dostává míč alespoň k půlící čáře.

82
    Smoleviči kombinuje na polovině soupeře a snaží se dostat Vitebsk pod tlak.

81
    Střídání v týmu FC Smoleviči-STI: ze hřiště odchází Veras, přichází Rusak.

79
    Na hostujícím celku jde znát, že se již spíše soustředí na defenzívu a ubránění jedno brankového náskoku.

77
    Smoleviči začíná být více důraznější v útoku. Nyní se prezentovali dobrým centrem před branku!

76
    Avšak nyní měl dobrou šanci Kotov, který pálil z bezprostřední blízkosti branky, Sorokov předvedl dobrý reflex a chytl míč!