po penal. (3:4)
FC SILON Táborsko
2:2 (1:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 17.05.2020, 10:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Letní liga • 1. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (11:57:11)

Dnešní zápas je tedy u konce. Výhru a dva body bere slávistické béčko, který bylo celý zápas vždy pozadu, ale v pokutových kopech bylo úspěšnější. Skóre otevřel domácí Aguilera, na jeho trefu ještě do poločasu odpověděl Šilhan nádherným volejem. Po poločase se prosadil Vandas a následně mohl rozhodnout Kučera, který však nařízený pokutový kop neproměnil. Za to přišel trest v podobě vyrovnání od Kopáčka čtyři minuty před koncem. Následné penalty vyhrál pražský klub v poměru 4:3.
    V dalším zápase si Slavia zahraje 30.5. s Benešovem. Táborsko příště změří sily ve stejný den s béčkem Plzně.

5. série
    3:4
    Je rozhodnuto. Bárta mířil k prvé tyčce branky a míč poslal do sítě, i když Zadražil směr vystihl.

5. série
    3:3
    Václav Penc si míč postavil celkem sebevědomě, ale následně míč kopl hodně nad branku a soupeř má mečbol.

4. série
    3:3
    Hroník sice branku dal, ale při samotném provedení uklouzl, což rozesmálo jeho spoluhráče.

4. série
    3:2
    Havrda nedal svému týmu výraznější vedení, protože míč poslal do břevna.

3. série
    3:2
    Obránce Štětka je prvním neúspěšným. Jeho levačka poslala míč po levici brankáře, který si pro míč došel.

3. série
    3:2
    I Smetana proměnil. Brankář Surovčík letěl na druhou stranu.

2. série
    2:2
    Slavia poslala Šilhana, který také proměnil s přehledem, zatím se brankářům nedaří.

2. série
    2:1
    Domácí Kučera se postavil k míči a z kroku ho poslal do šibenice slávistické branky. Těžká práce pro brankáře.

1. série
    1:1
    I Jakub Kopáček proměnil.

1. série
    1:0
    Navrátil poslal míč na druhou stranu branky, takže jeho tým jde do vedení.

Tak po devadesáti minutách je skóre nerozhodné, takže se jde na pokutové kopy.

90

90
    Centrovaný míč z rohu doletěl do vápna, kde ovšem domácí nadvakrát míč odhlavičkovali.

89
    Rohový kop pro Slavii.

88
    Míč do vápna centroval Kučera, který ve vápně sice našel Vandase, ale ten ještě nahrával míč do ohně, kde nikdo v modrém nebyl.

87
    Přímý kop pro domácí z levé strany hřiště.

3:4   Bárta (SLB)

FC SILON Táborsko: Zadražil – Alves, Navrátil, Penc, Janošík (80. Jáša) – Větrovský (58. Petr), Pavlík (55. Kubovský), Kučera, Tolno (46. Studnička) – Sima (78. Dumbrovský), Vandas (73. Musiol)
    SK Slavia Praha B: 1. poločas: Markovič – Douděra, Matys, Štětka, Šilhan – Křišťan, Vít, Langhamer – Eichler, Vlasák, Zeronik

2. poločas: Surovčík – Bárta, Neruda, Štětka, Šilhan – Kubáň, Kopáček, Rigo – Janoušek, Kneifel, Hroník