Slovácko – Olomouc 0:0 (18:00) | Jablonec – Zlín 0:0 (18:00) | Příbram – Ostrava 0:0 (18:00)
Ml. Boleslav – Slavia 0:0 (20:00)
před zápasem
1.FK Příbram
0:0 (-:-)
FC Baník Ostrava
Úterý 26.05.2020, 18:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA • 25. kolo
Vsaďte si
Videopřenos
  Utkání mezi Příbramí a Ostravou úplně bez diváků nebude
   
  Prvoligoví fotbalisté se vrací zpět do akce a v úterý 26. května 2020 je čeká zápas 25. kola, ve kterém domácí Příbram hostí Baník Ostrava. Za normálních okolností by liga vrcholila, jenže kvůli nucené a atypické pauze tomu tak není. Příbram po posledním ligovém zápase odvolala trenéra Romana Nádvorníka, místo kterého na lavičku usedl Pavel Horváth. Ostrava má před sebou utkání proti poslednímu celku tabulky, který má v letošní sezóně obrovské problémy se střílením gólů, svěřenci Luboše Kozla však nebudou chtít nic podcenit. Zápas Na Litavce se odehraje bez přítomnosti fanoušků, vstup mají povolen pouze permanentkáři, kteří si letos své permanentky zakoupili. Volné permanentky neplatí. (23:26:56)
   
  Vzhledem k tomu, že vláda vyhlásila ve čtvrtek odpoledne v souvislosti s šířením koronaviru na území Česka nouzový stav, byla všechna utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY až do odvolání odložena!
   
  FORTUNA:LIGA a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se budou o víkendu hrát. Ligová fotbalová asociace dodrží nařízení Bezpečnostní rady státu a na stadiony bude vpuštěno maximálně sto osob (včetně hráčů, realizačních týmů, rozhodčích a technického personálu). LFA v úterý večer vydala manuál s informacemi, kterých sto osob se může zúčastnit zápasů. Na zápas nebudou vedle fanoušků vpuštěni ani novináři, fotografové a zástupci televizních společností, které nepřináší televizní přenos. Tento postup platí pro následující dvě kola.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Tomáš Reiner


  Hledáme zpravodaje pro tým 1.FK Příbram. Více informací zde.

  Branky:


  1.FK Příbram:
  FC Baník Ostrava: