Freiburg – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Pátek 05.06.2020, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:27:50)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:14. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:14.

Je konec. SC Freiburg dokázal v domácím prostředí porazit Borussia Mönchengladbach 1:0.
    V prvním poločase byli hosté lepším týmem a dokonce dali gól, ovšem ten ve 26. minutě díky ofsajdu neplatil. Ve 38. minutě přišla další velká tutovka hostů, ovšem Neuhaus v jasné šanci přestřelil.
    Druhá polovina utkání už byla vyrovnanější a v 59. minutě poslal domácí celek do vedení Petersen, který byl na hrací ploše dvě minuty. V 69. minutě navíc dostal Pléa druhou žlutou kartu a Borussia tak šla do oslabení. Posléze jsme se už žádné větší šance nedočkali a Freiburg si tak pohlídal jasné vítězství.
    Freiburg zvítězil nad Borussií Mönchengladbach 1:0.

90+5

90+5
    Posléze měl ještě brankář Alexander Schwolow odkop od brány, po kterém se balón odrazil do zámezí od hostujícího hráče a následuje tak autové vhazování.

90+4
    Ovšem míč se posléze dostal mimo vápno, kde vypálil z dálky László Bénes, ale jeho rána skončila hodně vedle.

90+4
    Borussia Mönchengladbach nyní získala rohový kop z levé strany a to je pravděpodobně poslední šance na srovnání!

90+3
    Mike Frantz se dopustil faulu, když se snažil dostat k míči, ovšem Freiburg je jasně lepším týmem.

90+2
    Ovšem po rohovém kopu skončil balón v zámezí a Yann Sommer tak bude mít odkop od své svatyně.

90+1
    Opět se Freiburg dostal dopředu a získal rohový kop z levé strany, se kterým zrovna nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Po centru do vápna sice přišlo zakončení hlavou domácího hráče, ale to skončilo v moci gólmana Sommera.

89
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Mike Frantz.
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Kwon Čang-hoon.

88
    Posléze ale přišel protiútok Freiburgu, který tak získal rohový kop.

86
    Posléze hosté získali dva rohové kopy, ovšem ani jeden nepřinesl nějaké nebezpečí.

85
    Nicolas Höfler nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul a Borussia Mönchengladbach má k dispozici standardní situaci.

85
    Freiburg neproměnil obrovskou tutovku a to je může hodně mrzet! Po centru z levé strany na zadní tyč zakončoval domácí hráč Lucas Höler úplně sám, ale jeh hlavičku vyrazil brankář Sommer!

84
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Gian-Luca Waldschmidt, přichází Janik Haberer.