Sluck – Žodino 1:1 (kon.) | Isloč Minsk – Ruch Brest 1:1 (kon.) | Slavia Mazyr – Něman Grodno 1:3 (kon.)
Dinamo Brest – Minsk 6:1 (kon.)
FC Isloč Minsk
1:1 (0:0)
FC Ruch Brest
Sobota 06.06.2020, 15:00 • Stadion FK Minsk • Běloruská Vysšaja Liga • 12. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (17:00:31)

Rohové kopy: 6:7

Je za námi dnešní důležité utkání 12. kola Běloruské lig mezi Isloč Minsk a Ruchem Brest. Oba týmy si nakonec odnášejí bod za remízu 1:1. Dlouho jsme se nemohli dočkat branky, vše nakonec protrhl v 68. minutě Abdoulaye Diallo. Necelou minutu poté ale domácí vyrovnali. Domácí kapitán Dmitri Komarovski pěknou střelou o tyč srovnal stav zápasu. Ke konci zápasu si oba týmy vypracovaly šance ke skórování, ale ani jedna příležitost se neujala. Domácí dokázai přerušit sérií tří proher a s konkurentem z Brestu si body rozdělili.

90+4
    90+3. Stepanov v nastaveném čase vytáhl skvělý zákrok

90+3
    V poslední minutě utkání se v obrovské šanci ocitnul střídající Makas. Jeho hlavičku fantastickým zákrokem dokázal zlikvidovat Stepanov!

90+2
    Domácí budou mít k dispozici zřejmě poslední nákop zápasu.

90+2
    Na trávníku teď zůstává po kontaktu s Morozovem ležet jeden z domácích hráčů.

90
    Sám proti domácímu brankáři se řítil Morozov. Hostující útočník při snaze zakončit uklouzl a střela skončila daleko od domácí svatyně.

89
    Několik nepřesností na obou stranách. Podaří se jednomu z týmů ještě něco udělat s výsledkem?

87
    Po centru Kolpachuka se objevil v obrovské šanci střídající Morozov. Zcela volný před domácím brankářem, ale poslal balon vysoko nad!

85
    Třetí střídání i na straně domácích. Trávník opouští Aleksandr Kholodinskiy, naopak místo něj přichází devatenáctiletý mladík Denis Firago.

84
    Následný rohový kop nenadělal domácí obraně starosti.

83
    Další střídání na hostující straně. Odchází Artem Kontsevoy, kterého nahradí Vladislav Morozov.

83
    Z velké dálky to zkusil Osuchukwu. Domácí brankář Khatkevich jeho střelu konečny prstů jeho střelu vyrazil nad.

79
    Po centru z levé strany si nedovoleně počínal ve vápně Komarovski, který za svůj prohřešek vidí od rozhodčího žlutý kartonek.

78
    Do přečíslení se řítili domácí. Vše ale ztroskotalo na nepřesné přihrávce kapitána Komarovskiho.

74
    Ke střele se zpoza vápna dostal Denis Grechikho. Jeho střelu dokázal do bezpečí vyrazit Khatkevich.

69
    Druhé střídání na domácí straně. Hřiště opouští Aleksandr Bychenok, kterého nahradí teprve osmnáctiletý záložník Dmitri Nekrashevich.