Norimberk – Stuttgart 0:6 (kon.) | Heidenheim – Hamburg 2:1 (kon.) | St. Pauli – Regensburg 1:1 (kon.)
Darmstadt – Wiesbaden 3:1 (kon.) | Bochum – Fürth 2:2 (kon.) | Aue – Hannover 2:1 (kon.)
Sandhausen – Dynamo Drážďany 0:1 (kon.) | Osnabrück – Kiel 4:1 (kon.) | Karlsruher SC – Bielefeld 3:3 (kon.)
VfL Osnabrück
4:1 (2:0)
Kieler SV Holstein 1900
Neděle 21.06.2020, 15:30 • osnatel ARENA • 2. německá Bundesliga • 33. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas naprosto zaslouženě 4:1. O své výhře rozhodl v prvním poločase, ve kterém vstřelil dvě branky. Další přidal ve druhém. Navíc si domácí vstřelili vlastní branku. (17:23:04)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 12:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:3.

90+1

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Roh pro hosty.

88
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Marcos Álvarez.

88
    Felix Agu (Osnabrück) rozehrává na své polovině, následně jeho spolurháči nic nevymysleli.
    86. Etienne AMENYIDO - 4:1

86
    Osnabrück právě vstřelil branku!
    V pohodě hrající domácí celek přidává další branku. Tentokrát Marc Heider poslal míč před branku, získal ho zcela volný ETIENNE AMENYIDO. Byl tváří v tvář brankáři a dokázal jej překonat.

86
    Marc Heider (Osnabrück) vedl další domácí akci.

85
    Hauke Wahl hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale pas postrádal přesnost. Hosté se tak do šance nedostali.

83
    Adam Sušac to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

79
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Sven Köhler, přichází David Blacha.
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Bryan Henning, přichází Adam Sušac.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Aleksandar Ignjovski, přichází Jonas Sterner.
    78. Lukas GUGGANIG - 3:1

78
    Kiel právě vstřelil branku!
    A máme tu vlastní branku domácího celku. LUKAS GUGGANIG se pokoušel po chybě spoluhráče odehrát míč do bezpečí před dobíhajícím soupeřem, ale vstřelil si ukázkový vlastní gól.

77
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté mají převahu, drží míč, ale nedaří se jim něco vymyslet na polovině soupeře.

75
    Aktivně hrající hostující celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku a míč získal Ioannis Gelios (Kiel). Ten se rozhodl pro rychlou rozehrávku na obránce.

75
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Ignjovski (Kieler SV Holstein 1900).

Jan Prošek

Branky: 3. Heyer, 24. Ajdini, 51. Gugganig (pen.), 86. Amenyido – 78. Gugganig (vla.)

Karty:   50. Schmidt (KIE), 75. Ignjovski (KIE)   26. Neumann (KIE)

VfL Osnabrück: Kühn – Heyer, Gugganig, Trapp – Ajdini, Henning (79. Sušac), Köhler (79. Blacha), Agu (88. Álvarez) – Heider (C), Klaas (67. Farrona-Pulido), Ceesay (67. Amenyido).
    Náhradníci: Körber – Amenyido, Álvarez, Blacha, Farrona-Pulido, Ouahim, Schmidt, Sušac, Wolze.

Kieler SV Holstein 1900: Gelios – Neumann, Schmidt (56. Thesker), Wahl (C), van den Bergh (56. Young-Jae) – Sander, Ignjovski (79. Sterner), Porath – Iyoha (69. Eberwein), Baku (56. Dehm) – Lauberbach.
    Náhradníci: Reimann – Atanga, Dehm, Eberwein, Fleckstein, Thesker, Young-Jae, Sterner.