Alavés – Getafe 0:0 (kon.) | Villarreal – Real Sociedad 1:2 (kon.) | Granada – Real Madrid 1:2 (kon.)
Deportivo Alavés
0:0 (0:0)
Getafe CF
Pondělí 13.07.2020, 19:30 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 36. kolo

Utkání končí! Viděli jsme hodně podprůměrné utkání s řadou nepřesností v kombinaci a v zakončovací fázi. Oba celky nedokázaly pořádně ohrozit branku svého soupeře. Ke konci druhého poločasu se sice hosté dostali do vedení, když míč do branky dopravil střídající Hugo Duro. VAR nakonec odhalil předchozí ruku a branka byla následně odvolána. Alavés nejspíše bod určitě bere, pro hosty je to ztráta v boji o Evropskou ligu. Nicméně v dnešním zápasu byla zakončovací fáze na obou stranách hodně tristní. (21:31:19)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 1:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 26:15.

90+11

90+10
    Míč dostali před branku, avšak defenzíva zvládá i tuto situaci a zápas skončí bezbrankovou remízou.

90+10
    Ke standardní situace se ještě dostalo Deportivo, avšak budou ji zahrávat z velké dálky.

90+9
    ...po centru míč propadl ve vápně a Hugo Duro se pokoušel o střelu, kterou poslal nad branku.

90+9
    Hosté mají poslední šanci docílit branky a to z nabídnuté standardní situace...

90+7
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Erick Cabaco, přichází Florent Gregoire Poulolo.

90+7
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Fajsal Fajr.

90+6
    Cabaco v souboji s Garcíou a ten mu přisedl nohu. To vypadá na zranění Cabaca, které mu již nedovolí pokračovat ve hře.

90+5
    V nastaveném čase nesledujeme zatím nic moc zásadního. Hosté se snaží o vstřelení branky, avšak stále se jim moc nedaří.

90+4
    Čerstvý hráč, Amath Ndiaye, se pokoušel s míčem něco kloudného vymyslet, ale byl ubráněn.

90+3
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Amath Ndiaye.

90
    Takže nakonec je to ještě dlouhých devět minut – občerstvovací přestávka, ošetřování a VAR, to je důvod vysokého nastaveného času.

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a uvidíme, kolik bude činit nastavený čas.

89
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Borja Sainz.

89
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Martín, přichází Tachi.

87
    Branka, kterou docílilo Getafe nakonec neplatí! VAR odhalil ruku hráče Getafe.

85
    Lucas Pérez se ocital v dobré šanci, ale jeho další kroky zastavuje ofsajd. Nicméně velmi pozdě signalizován z pohledu asistenta rozhodčího.