Bologna – Lecce 3:2 (kon.) | AS Řím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Udinese 0:1 (kon.)
Spal – Turín 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 1:5 (kon.) | Juventus – Sampdoria 2:0 (kon.)
Spal
1:1 (0:0)
Turín FC
Neděle 26.07.2020, 19:30 • Stadio Paolo Mazza, Ferrara • Italská Serie A • 36. kolo

Ačkoliv Turín vynikal lépe ve všech herních činnostech, na vedoucí branku Verdiho z 57. minuty dokázal reagovat srovnáním na 1:1 pohotový D´Alessandro ze Spalu. Mějte pohodový a příjemný zbytek večera. (21:36:23)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:17.

90+4

90+4
    Cristian Ansaldi je ještě u míče a čeká na hvizd hlavního rozhodčího.

90+4
    Sapl kombinuje v klidu ve středu hrací plochy.

90+3
    Míč je u brankáře Sirigua, takže se nic zajímavé v tomto utkání již nestane.

90+2
    Marco D´ Alessandro se provinil útočným faulem v pokutovém území.

90+1
    Dabo vyškolil dva hráče Turína za sebou, nicméně třetí mu již čistě odebral míč od nohou.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Tento pád domácí hráče u levé postranní čáry nebyl posouzen jako faul.

88
    Alessandro Murgia dostal v souboji slušně naloženo.

87
    Vysoký míč na několikrát dokázali obránci Turína odkopnout pryč ven z pokutového území.

86
    Přímo pro Spal Ferraru z velmi slušné pozice před pokutovým územím Turína.

85
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Simone Edera.

84
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Espeto, přichází Krisztofer Horváth.

83
    Spal stejně jako v první půli je ke konci daného dějství nebezpečnější než v úvodu poločasů. Teď to korunoval vyrovnáním.

82
    Belotti byl v pokutovém území Spalu uhlídán.
    80. Marco D'ALESSANDRO - 1:1

80
    Spal právě vstřelil branku!
    Po pěkném pasu do pokutového území se z celkem nevýhodné pozice odvážil pravačkou MARCO D'ALESSANDRO křížem po zemi ke vzdálenější tyči a byl úspěšný, vyrovnává tak na 1:1! Asistence: Bryan Dabo.