Bologna – Lecce 3:2 (kon.) | AS Řím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Udinese 0:1 (kon.)
Spal – Turín 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 1:5 (kon.) | Juventus – Sampdoria 2:0 (kon.)
Hellas Verona
1:5 (1:1)
S. S. Lazio
Neděle 26.07.2020, 19:30 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 36. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:36:00)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:7.

Je konec. S. S. Lazio zvítězilo na půdě Hellas Verona 5:1. Začátek zápasu ale tomu vůbec nepřipadal, neboť ve 38. minutě poslal domácí do vedení z penalty Amrabat. Ve 45+6. minutě ale srovnal z penalty Immobile. V 56. minutě otočil vývoj utkání Milinković-Savić. V 62. minutě to bylo už 3:1 pro hosty, když se trefil Correa. V 84. minutě se podruhé trefil Immobile a v 90+4. minutě zakončil hattrick penaltou Immobile.

90+5
    90+4. Ciro IMMOBILE - 1:5

90+4
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Máme tady hattrick! K pokutovému kopu se postavil CIRO IMMOBILE, který se s ničím nemazlil a tvrdě zakončil k levé tyči, zatímco brankář šel na druhou stranu. Lazio tak naprosto zničilo Veronu poměrem 5:1.

90+3
    Brankář Radunović ještě uviděl žlutou kartu.
    90+3. Penaltová situace.

90+3
    Byla nařízena penalta pro Lazio. Immobile předvedl skvělou rychlost, kdy se dostal za obránce a následně jej měl brankář Radunović poslat k zemi, ovšem hostující kanonýr tomu dost přidal.

90+2
    Posléze přišel faul domácího hráče na polovině soupeře.

90+1
    Centr Federica Dimarca z levé strany jen prosvištěl vápnem do zámezí.

90+1
    Verona se dál snaží dát gól a opět to zkouší z levého křídla.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Immobile zatím na hattrick nezaútočí, protože se ocitl v ofsajdovém postavení.

89
    Opět skončil míč pouze v zámezí a Lazio tak bude rozehrávat od své brány.

88
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází André Anderson.
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Nicolò Armini.

87
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Mariusz Stępiński.
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Lucas Felippe.

86
    Následně uviděl hostující brankář Strakoša žlutou kartu za zdržování.

85
    Verona se sice snaží, ale ani další pokus o útok nic nepřinesl.

Michal Raška

Branky: 38. S. Amrabat (pen.) – 45+6. Immobile (pen.), 56. S. Milinković-Savić, 62. Correa (S. Milinković-Savić), 84. Immobile (J. Lukaku), 90+4. Immobile (pen.)

Karty:   45+2. Rrahmani (VRN), 90+3. B. Radunović (VRN) – 67. Marušić (LAZ), 86. Strakoša (LAZ)

Hellas Verona: B. Radunović – Faraoni (79. Dimarco), Rrahmani, Günter, Lazović – S. Amrabat, Veloso (C) (87. Lucas Felippe), Zaccagni (68. Salcedo Mora) – Eysseric (87. Stępiński), Pessina – Borini (68. Di Carmine).
    Náhradníci: Silvestri, A. Berardi – Badu, Di Carmine, Lucas Felippe, Dimarco, Salcedo Mora, Stępiński, Terracciano.

S. S. Lazio: Strakoša – Patric (65. Vavro), Luiz Felipe, Acerbi – Marušić (88. A. Anderson), S. Milinković-Savić (88. Armini), Parolo (C), Alberto, D. Anderson (65. J. Lukaku) – Correa (68. F. Caicedo), Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri, Proto – A. Anderson, Adekanye, Armini, F. Caicedo, Cataldi, Falbo, J. Lukaku, Bastos, Vavro, Jony.

Rozhodčí: Volpi – Valeriani, Galetto