Středa 05.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy

Domácí prohrávají o jediný gól těsným rozdílem 4:5.

Růžkovo pokus od modré zastavuje gólman.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:10
    Z kruhu vypálil Sýbek. Jeho bombu vytěsnil ramenem mimo ohrožení gólman Příbrami.

54:15
    Maškovo nahození přikryl brankář modro-žlutých.

54:06
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Matějka – 2 min., hákování).

53:17
    Vyloučení v týmu HC Příbram Straka- (2 min. – hákování).

53:17
    Další možnost na srovnání stavu, ale brankář hostů chytá.

51:39
    Matějček měl na hokejce možnost na vyrovnání, ale brankář hostů uhájil svou svatyni.

49:22
    Další pokus měl Matějka, ale brankář Středočechů drží stále naděje svého týmu na vítězství.

48:58
    Vhazování v útočné třetině Králů.

47:48
    Brzák pálí mimo klec.

47:00
    Strakovo nahození od modré vyráží do bezpečí Hauser.

46:06
    Icing Písku.

44:21
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové dávají další trefu, kdy se v přesilové hře podruhé v dnešním zápase prosazuje SÝBEK, který dostal přesnou přihrávku od Filipa Nováka a přesně k tyči prostřelil. Asistence: Filip Novák.

43:50
    Bednařík našel před brankou Šafáře, kterého vychytal gólman hostí.

43:07
    Vyloučení v týmu HC Příbram (2 min. – nedovolené bránění).

42:36
    Králové snižují na rozdíl dvou branek, kdy se po samostatné šanci prosazuje SÝBEK do spodní části hostující klece. Bez asistence.

42:10
    Kolouch nabídl šanci svému spoluhráči, ale ten netrefil vůbec branku.

41:12
    Brzákovu ránu vytěsňuje brankář Písku ramenem do bezpečí.

40:20
    Písek vyhazuje.

40:01

Druhá třetina je za námi. Jihočechům se podařilo dvakrát skórovat, ale hosté dali ještě jeden gól a tak po čtyřiceti minutách zápasu je stav 2:5.

Další třetina začne přibližně v 19 45 hod.

40:00

39:51
    Po akci hostů přikryl puk domácí gólman.

39:37
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Sýbek – 2 min., hákování).

39:00
    Poslední minuta prostřední části.

38:29
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali do blízkosti domácí branky a Káník dokázal propasírovat puk za brankáře Písku. Asistence: Josefus.

36:08
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (F. Novák – 2 min., krosček).

34:50
    Další dva pokusy na hostující klec, brankář si vše dokázal pohlídat.

32:36
    Vyloučení v týmu HC Příbram (2 min. – hákování).

31:59
    Jihočeši snižují na rozdíl dvou branek. Turek nahrál přesně BEDNAŘÍKOVI a ten střelou z kruhu do horní části branky dává gól. Asistence: Turek.

31:10
    Domácí se v polovině druhé části prosazují, kdy Matějka přihrál MATĚJČKOVI a ten do spodní části klece propasíroval puk. Asistence: Matějka, A. Novák.

29:30
    Do velké možnosti se dostal Kolouch, brankář Králů ho dokázal vychytat.

28:27
    Z bezprostřední blízkosti pálil Sýbek, ale hostující gólman si připsal další bod.

28:09
    Další vyhození Středočechů.

27:50
    Příbram v klidu vyhazuje.

26:47

26:20
    Další pokus hokejistů v bílo-černých dresech, brankář Písku vyrážečkou vyráží puk mimo ohrožení.

25:31
    Vhazování ve středním pásmu.

25:10
    Gengelovu ránu vykryla obrana.

23:31
    Turkovo nahození tečoval A. Novák, puk končí v ochranné síti.

22:16
    Přibylovo střelu čapl lapačkou brankář hostí.

20:21
    Další pokus Písku končí mezi betony.

20:16
    První pokus v druhé části končí v lapačce hostujícího brankáře.

20:01

První třetina prvního přípravného utkání je za námi. Domácímu áčku se nepodařilo prosadit ani jednou, ale Příbram se trefila čtyřikrát a po úvodní části tak svítí na tabuli stav 0:4.

Další třetina začne přibližně v 18 50 hod.

20:00

19:37
    V poslední minutě první části Středočeši ještě navyšují náskok o další gól, kdy se po přihrávce prosadil přesnou trefou Káník.

19:22
    Z bezprostřední blízkosti vypálil další pokus hráč hostů, gólman si místo u tyče pohlídal.

19:00
    Ohlášena poslední minuta úvodního dějství.

17:41
    Bednařík z kruhu pálil hned, jak dostal kotouč, ale gólman Příbrami si připsal další zákrok.

15:23
    Po faulu na Koloucha bylo nařízeno trestné střílení, kdy se dokázal Kolouch prosadit a zamíchal kotoučem před brankářem Písku a puk končí v brance.

14:38
    Po dalším tlaku na branku Písku se hosté znovu radují. Autora branky uvedeme později.

13:10
    Hosté využívají první přesilovku, kdy Chlouba našel před brankou volného GENGELA a ten do horní části klece trefil přesně. Asistence: Chlouba.

11:55
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Koupal – 2 min., krosček).

11:38
    K osamocené brance se dostal Josefus, který dotlačil kotouč za brankovou čáru, ale rozhodčí branku neuznal.

10:35
    Do útočného pásma se protlačili znovu hosté. Brzák dostal dobrou přihrávku od svého spoluhráče, ale Hauser se dokázal přesunout a připsat si tak další zákrok.

09:17
    Oba týmy střídají.

08:40
    Po dalším přikrytí kotouče následuje vhazování v útočném pásmu Písku.

08:00
    Grubnerovo přihrávka nenašla v útočné třetině žádného spoluhráče a puk získávají domácí.

07:13
    Další icing Středočechů.

07:04
    Šafářovo nahození od modré přikryl gólman hostujícího týmu.

06:56
    Icing Příbrami.

06:00
    Po další akci se dostal k dobré možnosti Matějček, ale gólman ho dokázal z blízka vychytat.

05:13
    Do první větší šance se dostali Králové, ale hostující gólman zasáhl přesně.

04:49
    Po dalším tlaku v útočné třetině hostů se dostal k zakončení Chlouba, ale brankář Písku si připsal další úspěšný zákrok.

03:30
    Po přesné přihrávce se dostal do úniku Gengel, ale Hauser ho dokázal vychytat.

03:00
    Vhazování v útočném pásmu Králů.

02:26
    Hostující brankář si připisuje první zákrok.

02:00
    Chloubova střela šla mimo ohrožení domácí klece.

01:27
    Josefus vypálil z kruhu, domácí brankář chytá.