Opava – AZ Heimstaden Havířov jun. 2:0 (kon.) | Velké Meziříčí B – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
HK Nový Jičín
Pátek 14.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Přípravné zápasy

Po obratu na začátku 3. třetiny už měla Kopřivnice více šanci než hosté a nakonec 9 sekund před koncem pojistil vítězství Adam Urban. 2 branky si za domácí tým připsal Patrik Gola, jednu Filip Indrst à Adam Urban Za hosty skórovali Miroslav Krupa a Adam Hilšer. (20:09:01)

59:51
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky zvýšil na konečných 4:2 ADAM URBAN.

59:41
    Hosté v 6.

59:02
    Necelá minuta do konce, hosté v útočném pásmu.

58:30
    Domácí jsou v rohu útočného pásma a přetlačují se o puk.

58:01
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:12

57:02
    Marek Bail vyhodil přes celé kluziště.

56:30
    Domácím se povedlo vyhodit a mohou jít střídat.

55:39
    Štefkova střela se otřela o boční síťku.

55:19
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., sekání).

55:04
    Hosté začínají přitvrzovat, vyslali několik střel na brankáře Kopřivnice.

53:55
    Hosté se na chvíli dostali do útočného pásma, teď už jsou mimo něj a bez puku.

52:37
    Od plexi se puk odrazil mimo hrací plochu.

52:12
    Michal Krutil střílel od modré.

51:45
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

51:19
    Nadějná akce domácích skončila v Galuškově lapačce.

50:49
    Ofsajd, tentokrát na straně hostů.

49:54
    Hosté začínají s rozehrávkou za vlastní brankou.

49:10
    Zakázané uvolnění domácích.

48:30

48:23
    Puk se pohyboval v brankovišti, když byl brankář mimo něj, ale nikdo z domácích nebyl tak blízko, aby jej uklidil do brány.

47:48
    Domácí se stále nemohou dostat do útočného pásma.

47:05
    Kopřivnice n'a hodila do útočného pásma, už je ale opět ve své obranné třetině.

46:30
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krupa – 2 min., hrubost).

45:52

45:45
    Nahození od modré skončilo v náručí Reného Fendricha.

44:55
    Michal Velecký měl réd sebou úplně prázdnou bránu, ale trefil tyč.

44:34
    Ofsajd zastavil hosty v akci.

43:52
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bartošák – 2 min., hákování).

43:35
    Tomáš Fojtík trefil vyrážečku jičínského brankáře.

43:06
    Patrik Gola při tlačenici 5 hráčů zalehl puk.

42:25
    Domácí tak tak přešli modrou čáru bez ofsajdu a jsou v útočném pasmu.

41:42

40:22
    Kopřivnice ještě stihla využít přesilovou hru a zásluhou přesné trefy FILIPA INDRSTA obrátila vývoj utkání a vede 3:2. Asistence: Mach a Marek.

40:01

Oba týmy už jsou na ledě, za chvíli začíná poslední třetina základní hrací doby.

Třetí třetina začíná zhruba za 12 minut, v 19 hodin a 32 minut.

Ve druhé třetině měli více šanci domácí, jednu z nich využil, a svým druhým gólem v zápase srovnal stav utkání, Patrik Gola. Do třetí třetiny si domácí nesou 41 sekund z přesilovky 5 na, tak uvidíme, jak tento zápas dopadne.

40:00

39:30
    Hosté vyhazují až za Fendrichovu branku.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:42
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., vysoká hůl).

38:00
    Z prostoru pro vhazování střílel k tyči Jan Sluštík.

37:04
    Jakub Mach se dostal do zakončení,ale neprostřelil gólmana.

37:01

36:33
    Fendrich tentokrát zasahoval maskou.

36:10
    Tečovaná střela hostů od modré, vhazování ve středním pásmu.

35:32
    René Fendrich dokázal pokrýt sérii střel od Nového Jičína.

35:01
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gebauer – 2 min., podrážení).

34:36
    Somaci stále v útočném pásmu.

33:36
    Jakub Heralt mířil těsně vedle tyče.

32:52
    Svou druhou branku, tentokrát v přesilové hře, vstřelil PATRIK GOLA à srovnal na 2:2. Asistence: Stříž.

31:33
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Štefka – 2 min., sekání).

31:31
    Robin Gebauer si z hostů udělal slalom, ale nakonec zakončil do prvního bránícího hráče.

30:36
    Jan Sluštík trefil hruď přesouvajícího se Fendricha.

29:56

29:40
    Patrik Gola tečoval těsně před brankářem, ale ten včas stihl srazit betony.

28:51
    K puku se dostal Filip Palička, ale přes bránícího hráče nedokázal dostatečně razantně zakončit.

28:28
    Z mezikruží střílel Filip Krzak.

27:56
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., hákování).

27:28
    Na brankáře Fendricha jel sám Adam Hilšer.

26:07
    Kopřivnice zakládá útok zpoza vlastní branky.

25:40
    Sám na brankáře jel Daniel Hrubý.

25:16
    Přes hráče střílel Filip Palička, ale minul.

23:47
    Před brankářem se v těsné blízkosti octnul Adam Hilšer.

23:11
    Domácí se na chvíli dostali do útočného pásma, ale už mají na hokejkách puk opět hosté.

Jan Már trefil tyč.

Od modré pálil Michal Velecký,ale moc vysoko.

Hosté se ihned ženou za pukem do útočné třetiny.

20:01

Oba týmy postupně přicházejí na ledovou plochu, za chvíli začíná druhá třetina.

Další třetina začne zhruba v 18:47.

V první třetině otevřel skóre v 6. minutě Miroslav Krupa a na minutu a 38 sekund vedl Nový Jičín 1:0. V čase 6:35 srovnal Patrik Gola na 1:1 a při hře 4 na 4 2 minuty před koncem třetiny po kombinaci hostů zvýšil Adam Hilšer. Po první vyrovnané třetině je stav utkání 2:1 pro hosty, na vyloučení je to 2:2. Po odpískání konce první třetiny se do sebe mírně pustilo asi 8 hráčů, všechno se ale uklidnilo a hráči se odebrali do kabin.

Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Kombinace hostů před brankou při hře 4 na 4 vyústila v branku na 2:1, o kterou se postaral ADAM HILŠER. Asistence: Váňa.

17:30
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krupa – 2 min., sekání).

17:08
    Hosté se dostali do utocneho pásma a snaží se něco vymyslet.

16:30
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mach – 2 min., vysoká hůl).

15:37

15:22
    Domácí zakládají útok z vlastní obranné třetiny.

14:21
    Filip Krzak nahazoval od modré, jeho nahození ale Patrik Gola nezachytil.

13:37
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Macháček – 2 min., sekání).

13:01
    V útočném pásmu se srazilo domácí hráči, konkrétně Petr Wolf a Jakub Heralt.

12:23
    Boj o půl v útočném pásmu domácích nakonec vyhráli domácí a pokračují v akci.

11:23
    Puk, který letěl kolem Fendrichovy brány si gólman raději ukryl pod lapačku.

11:01
    Domácí opět s pukem na holích v útočném pásmu.

09:38
    Daniel Hrubý nedokázal dostat puk mezi brankářův beton a tyč.

08:53
    Ihned po vhazování vyhodil přes celé kluziště Marek Bail.

07:26
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bartošák – 2 min.).

06:35
    K odraženému puku od mantinelu po nástřel Marka Pěnčíka se dostal Radim Štěpánek, který nástěnné nahrál skórujícímu PATRIKU GOLOVI. Asistence: Štěpánek.

04:57
    Puk se dostal před brankoviště, kde se k němu dostal MIROSLAV KRUPA a přehodil ležícího brankáře Fendricha. Asistence: Vacula a Palička.

04:35
    Jan Sluštík neuspěl v souboji 1 proti jednomu.

04:17
    Od modré nahatovak Radim Štěpánek.

03:23
    Hostům se povedlo vyhodit, ale Kopřivnice už má zase puk na svých hokejkách.

02:01
    Domácí se usadili v útočném pásmu.

01:05
    Před brankou hostů se v dobré příležitosti octnul Adam Urban.

00:01

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Šindelka) – Stříž, Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík – Marek (A), Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Velecký, Urban, Wolf, Heralt, Pokorný, Sluštík, Gola

HK Nový Jičín: Galuška (Šimonů) – Bacula, Krutil, Váňa, Rufer, Már, Holaň- Krupa, Palička, Štefka, Hilšer, Müller, Skopal, Krupa, Macháček, Sluštík.

Novému Jičín skončila sezona dne 4. března zápasem 45. kola se Žďárem nad Sázavou, který prohráli na jejich ledě 4:7. Od té doby nehráli žaden zápas, jelikož nepostoupili do play off, a zatím neměli žaden přátelský zápas. Dnes tak odehrají první přípravný zápas proti Kopřivnici. Následně pak mají ďáblové v plánu zatím ještě 2 přípravné utkání, obě proti Opavě.

Kopřivnice v minulém zápase těsně prohrála s prvoligovým Frýdkem-Místkem poměrem 2:3, ale v poslední třetině stáhla tříbrankové manko pouze na rozdíl jednoho gólu. Poslední vzájemný zápas hraný 19. února vyhrála Kopřivnice nad Novým Jičínem 5:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 7. Gola (Štěpánek), 33. Gola (Stříž), 41. Indrst (Mach, Marek), 60. Urban – 5. Krupa (Vacula, Palička), 18. Hilšer (Váňa)

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Šindelka) – Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík – Marek (A), Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Velecký, Urban, Wolf, Heralt, Pokorný, Sluštík, Gola