Trenčín – Žilina 2:4 (kon.) | Trnava – Pohronie 1:1 (kon.) | Ružomberok – Sereď 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 6:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Senica – Michalovce 3:0 (kon.)

Žilina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, hostující celek tento zápas vyhraje. S přehledem poslal míč k pravé tyči branky VAHAN BIČACHČJAN.
    85. Adrián Kaprálik (ZIL) - 2:3

85
    Odražený míč se v pokutovém území dostal do prostoru, kde se pohyboval ADRIÁN KAPRÁLIK. Ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dává dost možná klíčový gól zápasu.

82
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Martin Šulek, přichází Richard Križan.

78
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dominik Javorček, přichází Jakub Piotr Kiwior.

76
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ján Bernát, přichází Adrián Kaprálik.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Dávid Ďuriš, přichází Vahan Bičachčjan.
    75. Osman Bukari (TRE) - 2:2

75
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Domácím se podařilo patnáct minut před koncem druhého poločasu vyrovnat. Chyba v obraně hostů, po přihrávce z levé strany se k míči v pokutovém území dostal OSMAN BUKARI. Jeho rána k levé tyči brankáře byla nechytatelná.

69
    Aschraf El Mahdioui rozehrával přímý kop. Rozhodl se pro centr před branku, jeden z hráčů se pokoušel ve skluzu zakončovat. To se podařilo, míč skončil za brankovou čárou, ale sudí gól neuznává pro postavení mimo hru.

68
    Žlutou kartu dostává Dominik Javorček (MŠK Žilina).

64
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Eduvie Ikoba.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Corryn, přichází Abdul Zubairu.

59
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Jakub Paur, přichází Dawid Kurminowski.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Patrik Iľko, přichází Matúš Rusnák.
    50. Patrik Iľko (ZIL) - 1:2

50
    Hodně nepřehledná situace před brankou Trenčína. Odražený míč se dostal do míst, kde byl obranou nepokrytý PATRIK IĽKO. Jeho rána k levé tyči byla přesná.

45+1
    Trenčín se mohl dostat i do vedení. Abubakar Ghali se z levé strany dostal až před branku a vypálil. Jeho rána překvapila brankáře a propadla mu. Na poslední chvíli zachránil situaci Ján Minárik.
    45. Hamza Čataković (TRE) - 1:1

45
    Domácím se podařilo v samotném závěru prvního poločasu vyrovnat. Povedenou střelou k pravé tyči poslal míč HAMZA ČATAKOVIĆ. Samuel Petráš se po míči natahoval, ale nedosáhl na něj.

42
    Trenčín se pokouší v závěru poločasu vyrovnat, po přihrávce Bukariho pálil Jakub Kadák. Jeho rána se odrazila o břevno.

22
    Aschraf El Mahdioui rozehrával přímý kop. Rozhodl se pro přímou střelu. Mířil do rohu branky, ale růžek o malý kousek minul. Samuel Petráš zasahovat nemusel.

20
    Žlutou kartu dostává Adam Kopas (MŠK Žilina).

18
    Žlutou kartu dostává Abubakar Ghali (AS Trenčín).

11
    Žlutou kartu dostává Ján Minárik (MŠK Žilina).

10
    Patrik Myslovič napřáhl kousek před pokutovým územím, jeho technicky velmi dobrá střela se odrazila od brankové konstrukce. Následně se Dávid Ďuriš k dorážce nedostal.
    6. Jakub Paur (ZIL) - 0:1

6
    Hostující celek se dostává do vedení, kapitán JAKUB PAUR si postavil míč před sebe. Jeho rána zapadla přesně k pravé tyči. Menno Bergsen sice vystihl míč, ale na něj nedosáhl.

Jan Prošek

Branky: 45. Čataković, 75. Bukari – 6. Paur, 50. Iľko, 85. Kaprálik, 90+2. Bičachčjan

Karty:   18. Ghali (TRE) – 11. Minárik (ZIL), 20. Kopas (ZIL), 68. Javorček (ZIL)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:15.
    AS Trenčín: Bergsen – Yem, Šulek (82. Križan), Kapuadi (C), Pirinen – El Mahdioui, Corryn (64. Zubairu) – Bukari, Kadák, Ghali – Čataković (64. Ikoba).
    Náhradníci: Šemrinec – Zubairu, Ikoba, Azango, Ligeon, Križan, Depetris.

MŠK Žilina: Petráš – Vallo, Kopas, Minárik, Javorček (78. Kiwior) – Bernát (76. Kaprálik), Gono, Myslovič – Iľko (59. Rusnák), Paur (C) (59. Kurminowski), Ďuriš (76. Bičachčjan).
    Náhradníci: Belko – Kaprálik, Bičachčjan, Kiwior, Fazlagić, Rusnák, Kurminowski.