Skalica – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Michalovce – Poprad 0:2 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:4 (po pr.)
Nitra – HC Slovan 5:7 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 5:6 (kon.) | Martin – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 2:4 (kon.) | Detva – Banská Bystrica 5:4 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HK Detva
5:4 (1:2, 1:0, 2:2 - 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Čtvrtek 10.09.2020, 18:00 • Zimný štadión Detva • Kaufland Super Cup

HC 05 Banská Bystrica síce v 60. minúte dvomi gólmi odvrátila prehru v riadnom hracom čase, avšak nájazdy mali iba jedného strelca a tým sa stal domáci River Rymsha. "Barani" teda prehrávajú v Detve aj druhýkrát počas tejto prípravy. (20:39:54)

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie ponúklo šancí celú kopu, neujala sa ani jedna. Rozhodnutie dnes teda prinesú nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:43
    Rastislav Gašpar mohol rozhodnúť, ešte hľadal Trevora Coxa. Bránku Rabčana sa nepodarilo ohroziť ani jednému.

63:56
    Detvania prešli dopredu v situácii troch proti jednému. Všetko pokazila zlá prihrávka, strela neprišla.

63:29
    Petrík bol rozohrávať v rohu ihriska, spravil chybu. Takmer sa nestihol vrátiť do bránky, skvele mu pomohol blokom Čacho.

62:51
    Žilka bol úplne sám medzi kruhmi. Strela po ľade z prvej prešla Rabčanovi pomedzi betóny takmer za čiaru, v poslednej chvíli odpaľoval puk Tamáši.

Matej Kubove

Branky a nahrávky: 10. Gašpar, 31. Čacho (J. Sýkora, Golian), 44. P. Valent (Gašpar, Rymsha), 59. Valent – 3. L. Lunter (Sojka, Ďatelinka), 15. Fafrák (Češík, Kabáč), 60. Tamáši (Žiak), 60. Ďatelinka (Winquist, Mistele)