Schweinfurt – Schalke 0:0 (odl.) | Rostock – Stuttgart 0:1 (kon.) | Norderstedt – Leverkusen 0:7 (kon.)
Chemnitzer – Hoffenheim 2:2 (2:3 po pen.) | SV Waldhof Mannheim 07 – Freiburg 1:2 (kon.)
po penal. (2:3)
Chemnitzer FC
2:2 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 13.09.2020, 15:30 • Stadion an der Gellertstrase (Chemnitz) • Německý pohár • 1. kolo

Děkujeme za pozornost a u dalších zápasů německé kopané na viděnou! (18:26:40)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 34 % : 66 %
    Střely celkem (na branku): 7:23 (3:8)
    Rohy: 3:6
    Ofsajdy: 3:4
    Fauly: 15:16

Hodně se dnes hráči Hoffenheimu nadřeli, ale po penaltách nakonec přece jen postupují do další fáze DBF Pokal. Po gólu Bickela však šlo hostům o krk, zachránil je až pokutový kop na konci druhé části prodloužení. V penaltách si pak vedli lépe a oproti svému soupeři minuli pouze jednou. Hoffenheim si za svou aktivitu na míči postup zaslouží, ale rovněž Chemnitzer se nemá za co stydět a dnes podal bojovný výkon!

5. série
    2:3
    Bickel ovšem přestřelil a je rozhodnuto!

1:2
    První zářez domácích. Střela doleva v podání Freibergera byla úspěšná.

3. série
    0:2
    Gacinovice vynuloval Jakubov.

2. série
    0:2
    Další penalta Chemnitzeru je vychytána. Baumann vyrazil střelu k levé tyči.

2. série
    0:2
    Belfodil navyšuje vedení střelou do protipohybu.

1. série
    0:1
    Gryma Baumann vychytal nohou, šťastný zákrok.

1. série
    0:1
    První se do akce pustil hostující Kramarič a posílá míč pod horní tyč.

Střílení penalt začíná.

Kramarič dokázal během druhé části prodloužení vyrovnat na 2:2 z pokutového kopu. Dojde tak na penaltový rozstřel. Hoffenheim v posledních 15ti minutách hodně tlačil a zaslouženě vyrovnal.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120+1
    Tenhle centr byl spíš zahozený míč. Problémy s nohou měl hostující Bičakčič (Hoffenheim), kterou se hodnou chvíli protahoval u postranní čáry.

120
    Roh pro Hoffenheim, domácí se brání zuby, nehty.

Petr Fišer

Branky: 60. Freiberger, 101. Bickel – 49. Kramarič, 112. Kramarič (pen.)

Karty:   90. Kurt (CMZ), 101. Bickel (CMZ), 110. Schimmel (CMZ), 118. Grym (CMZ) – 65. Posch (HOF), 71. Geiger (HOF)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 3:11. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:16.
    Chemnitzer FC: Jakubov – Milde, Campulka, Hoheneder, Kohler – Kurt – Bickel, Müller – Ogbidi, Breitfelder, Freiberger
    Náhradníci: Bekö, Dartsch, Dogan, Grym, Keller, Roscher, Schimmel, Vidovic

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Posch, Bičakčič, Akpoguma – Vogt – Grillitsch, Geiger – Baumgartner – Kramarič, Bebou
    Náhradníci: Belfodil, Bogarde, Brenet, Bruun Larsen, Gacinovic, Kasim, Klauss, Pentke, Samassekou

Rozhodčí: Hanslbauer P.