Plzeň – Sparta 5:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.09.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 1. kolo

54:32
    Oldrich Kotvan (KVA) počtvrté míří na trestnou lavici. Další dvě minuty si odpyká za hákování.

52:03
    Na trestnou lavici míří dvojice hráčů. Oba po bitce na dvě minuty za hrubost. Za domácí je to Jakub Lauko (KVA) za hosty pak Mario Lunter (MBL).

49:27
    Dominik Graňák (KVA) si odsedí dvě minuty za hákování.

46:14
    Maris Bicevskis (MBL) si odpyká dvě minuty za hákování.

38:41
    Pavel Kousal (MBL) si vysloužil dvouminutový trest za sekání.

34:55
    Oldrich Kotvan (KVA) míří dnes již potřetí na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za hákování.

32:52
    Martin Plutnar (KVA) následuje Martina Kohouta, ačkoliv diváci hlasitě nesouhlasí, odpyká si dvě minuty za hákování.

31:50
    Martin Kohout (KVA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

27:37
    Radim Zohorna (MBL) míří po nepříjemném zásahu Martina Rohana do obličeje na trestnou lavici. Odpyká si 2+2 minuty za vysokou hůl.

25:33
    Brandon Alderson (MBL) si odpyká dvě minuty za hákování.

17:02
    Martin Ševc (MBL) si odpyká dvouminutový trest za držení.

10:36
    Oldrich Kotvan (KVA) míří dnes již podruhé na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za vysokou hůl.

06:08
    Martin Ševc (MBL) míří na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

04:58
    Oldrich Kotvan (KVA) si vysloužil dvouminutový trest za podrážení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 8. Flek (Koblasa, D. Kaše), 27. Flek (D. Kaše, Koblasa), 31. Koblasa (D. Kaše) – 9. Bernad (Zbořil), 41. R. Zohorna

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – Kotvan, Šenkeřík, Graňák, Plutnar, M. Rohan (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, D. Kaše, Flek – Hladonik, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Šidlík – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský – Alderson, Zbořil (A), Jääskeläinen – Flynn, Najman, P. Kousal – Lunter, R. Zohorna, Šťastný.

Rozhodčí: Hejduk, Pilný – Frodl, Kis