Riders Univerzita Pardubice – HC MUNI 3:6 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
HC MUNI
Pondělí 21.09.2020, 19:30Tipsport UNI CUP

Brněnská univerzita vítězí v Pardubicích 6:3 po zajímavém zápase, ve kterém padlo devět branek. Výborným výkonem se prezentovali oba brankáři a také brněnský Jan Gonos, který si připsal tři kanadské body.

Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek večera. (21:32:11)

59:30
    Zápas pomalu končí. HC Masaryk University si odvezou vítězství.

58:26
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Do prázdné branky se prosazuje JIŘÍ SVATUŠKA!

55:51
    Tomáš Vlk vyrazil střelu Tadeáše Jakubce.

55:15
    Brněnští hráči jsou fyzicky výborně vybavení. Třetí třetina jim patří zejména proto, že jsou u většiny puků rychleji.

53:58
    Adam Strakoš objel branku a neskóroval.

53:16
    Filip Král pohotově vyrážečkou vytěsnil pokus Dominika Duška.

52:32
    Daniel Klinecký netrefil svým tahákem branku. Pardubice se tak vlastní vinou dostaly z pásma.

51:55
    Lehký bekhend končí v lapačce Krále, který v této třetině zatím neměl příliš práce.

51:21
    V akci znovu Tomáš Vlk.

50:13
    Brněnští dobrou minutu drží Pardubice v obranné třetině a snaží se o navýšení náskoku.

49:33
    Ofsajd HC Masaryk University.

Tomáš Jirsa

Branky a nahrávky: 23. Klinecký (Dušek, Mert), 25. Dušek, 41. Skála (Mert, Klinecký) – 16. Gonos (Kalus), 19. Kalus (Věžník), 23. Pavel (Gonos), 36. Gonos (Voříšek, Kadlic), 49. Florek, 59. Svatuška

Riders Univerzita Pardubice: Vlk – Klinecký, Vacek, Tomin, Hunáček, Lenoch, Voltner, Mert, Voldán, Faltys, Křivánek, Maťátko, Králíček, Skála, Jiruška, Dušek, Strnad.
    HC MUNI: Král – Věžník, Grman, Bláha, Kučera, Gonos, Kučera, Štrauch, Kadlic, Florek, Svatuška, Pavel, Jakubec, Kalus, Strakoš, Tomaník, Biolek, Voříšek, Háněl, Račický.