Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
3:1 (2:0)
Flora Tallinn
Čtvrtek 01.10.2020, 19:00 • Venue Stadion Maksimir (Kapacita: 35 123) • Evropská liga (předkola) • Play-off

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:58:15)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:14.

Dnešní utkání je za námi. Hosté sice v 65. minutě dokázali snížit díky Sinyavskému, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak domácí ještě v 87. minutě zvýšili své vedení dnešní utkání vyhráli 3:1!

Postupující tým: GNK Dinamo Záhřeb

90+7

90+6
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už pochopitelně příliš nepospíchají.

90+5
    Byl to dnešní střelec dvou gólů Ademi, který zůstal ležet na trávníku. Ademi už je však za pomezní čárou a hra tak pokračuje dále.

90+3
    Žlutou kartu dostává Marin Leovac (GNK Dinamo Záhřeb).

90+3
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna domácích a žádá si ošetření.

90+2
    Poom vyslal na branku jedovatou střelu z hranice vápna, kterou však Livakovič dokázal vyrazit mimo tři tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minuta dnešního zápasu. Domácí pomalu, ale jistě směřují k vítězství a zároveň postupu do skupin Evropské ligy.

88
    Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Vladislav Kreida, přichází Markus Poom.
    87. Arijan ADEMI - 3:1

87
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    Domácí zvyšují na 3:1! Petkovič skvěle uvolnil ve vápně ARIJANA ADEMIHO, a ten se následně střelou k levé tyči nemýlil. Igonen se po míči natahoval marně.

86
    Kastrati poslal do vápna centr z pravé strany, který skončil na hlavě Petkoviče. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil zhruba metr vedle levé tyče Igonenovy branky.

85
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil v zámezí.