Ufa – Barys 2:3 (po pr.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 6:4 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 2:4 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Soči – Omsk 2:7 (kon.)
Spartak Moskva – Kunlun 6:4 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 6:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Pondělí 12.10.2020, 13:30 • Ufa Arena, Ufa • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:47:13)

Je konec. Barys Nur-Sultan nakonec předvedl skvělý obrat na ledě Salavatu Julajev Ufy, kde zvítězil 3:2 po prodloužení. O rozhodující branku se postaral po pětadvaceti vteřinách prodloužení Roman Starčenko.

60:25 Roman STARČENKO - 2:3

60:25
    Barys právě vstřelil branku!
    Je konec! Hosté v prodloužení využívají přesilovou hru už po pětadvaceti vteřinách! ROMAN STARČENKO se z pravé strany dostal s kotoučem do mezikruží a následně skvěle vystřelil do levé šibenice. Asistence: Linus Videll a Darren Dietz.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli velký comeback Barysu, když ve 42. minutě snížil Musorov a ve 49. minutě dokázal srovnat Dietz. Posléze už ale gól nepadl a následuje tak prodloužení, ve kterém budou mít hosté přes minutu přesilové hry.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Hosté sice drželi puk v útočném pásmu, ale domácí jej posléze dokázali vyhodit.

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Alexejev – 2 min., držení).

58:46
    Barys tentokrát dostal kotouč do útočného pásma, ale tam se zatím bojuje jen za bránou.

57:58
    Přihrávka hostujícího hráče z pravé strany byla zblokována a Ufa se opět dostala k puku.

56:23
    Opět je hra přerušená, protože střela Ilji Baranova byla zblokována do ochranné sítě.

56:02
    Nakonec se domácí celek dostal do zakončení, které ale skončilo v moci brankáře.

55:36
    Salavat Julajev Ufa drží kotouč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

54:41
    Momentálně se hra a tempo zápasu uklidnilo a pomalu se tak schyluje k prodloužení.

53:52
    Viktor Svedberg velice dobře zblokoval střelu soupeře z pravé strany a stav je tak i nadále srovnaný.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 24. Muchamadullin (Kugryšev, M. Vorobjov), 33. Alexejev (Manninen) – 42. Musorov (Grenc), 49. Dietz (Videll, Valk), 61. R. Starčenko (Videll, Dietz)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Skrynnik) – Alexejev, Larsen, Muchamadullin, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov (A), Korobov – Kugryšev, M. Vorobjov, Amirov – Sošnikov, Manninen, Hartikainen (C) – Baranov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Baškirov, Kartajev, Soloduchin – Alalykin.
    Barys Nur-Sultan: Ortio (Karatajev) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Svedberg, Metalnikov (A), Orechov, Gajtamirov – Frattin, Videll, R. Starčenko (A) – Lilja, Valk, Michajlis – Ševčenko, Grenc, Sagadejev – Petuchov, Gurkov, Asetov – Musorov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Kulakov – Lazarev, Parikov