Sparta – Hattrick Brno 5:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Black Angels 5:6 (kon.) | Střešovice – Ostrava 11:3 (kon.)
Otrokovice – Liberec 5:6 (po pr.) | Bohemians – Česká Lípa 15:6 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:6 (4:0, 1:3, 0:2 - 0:1)
FBC Liberec
Sobota 28.11.2020, 17:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga • 8. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, budu se na vás těšit u zítřejšího střetnutí Vítkovic s Bohemians. Do té doby na počtenou a hezký zbytek sobotního večera! (19:04:55)

Kdo po prvním dějství vsadil na vítězství Liberce v prodloužení, šťastný to člověk. Severočeši se po kolapsu v druhé polovině úvodní části oklepali a v následujících čtyřiceti minutách své manko postupně smazali, přičemž v prodloužením se jim nakonec podařilo pro sebe urvat bod navíc. Panteři tak navzdory slušnému vstupu do utkání znovu prohrávají a stále jsou poslední, útěchou jim může být snad jen první bod sezóny.

Liberec právě vstřelil branku!
    Je vymalováno! Obrat dokonán, bod navíc putuje pod Ještěd a domácí čekání na první výhru trvá dál! O vítězi střetnutí rozhodl zakončením z bezprostřední blízkosti branky TOMÁŠ DLESK, který míček uklidil přesně pod horní tyč otrokovické svatyně! Sečteno, podtrženo – 5:6! Asistence: Radek Valeš.

63:48
    Hrabal proklouzl skrz dva hráče až před Mücka, kterého ale zakončením nezvládl zaskočit.

63:21
    Po strkanici u středového kruhu se přerušuje, následovat bude nový úder pro Pantery.

62:42
    Emlar dotěrnému protihráči navzdory vypálil, otrokovickou svatyni ale přestřelil o dobré dva metry.

61:57
    Prodloužení zatím velkou gólovou příležitost nenabídlo, obrany obou celků mají situaci pod kontrolou.

61:09
    Domácí se rychle přesunuli před Mücka, defenzíva soupeře jim ale zabránila v zakončení.

60:26
    Valeš našel krátkou přihrávkou Světlíka, jehož následnou střelu z otočky ale zblokoval protihráč.

60:01

Severočechům se nakonec opravdu podařilo se z nepovedené první dvacetiminutovky oklepat, a za stavu 5:5 tak půjdeme do prodloužení. Otrokovičtí Panteři mají zatím jistý alespoň první bod sezóny.

60:00

59:57
    Domácí zkrotili prudký a agresivní protiútoku Liberce, šedesát minut o vítězi dnešního duelu nerozhodne.

59:48
    Panteři drží míček na své půlce a snaží se ještě na poslední chvíli vyrazit před svatyni soupeře.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 14. Nehila (Michal Nagy), 14. Gál (Medek), 16. Michal Nagy, 17. Vykopal (Koláčný), 39. Grlický (Gál) – 25. Ferdan (Valeš), 35. Janeček (Ferdan), 40. Rozkovec (Kopecký), 45. Kopecký (Kološ), 48. Světlík (Kopecký), 65. Dlesk (Valeš)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Kubíček) – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil – Červenka, Grlický, Jurčík – Hrabal, Koláčný, Gál – Hrtús, Hronek, Pšenčík – Vykopal, Petřík, Nehila – Šťourač.
    FBC Liberec: Mück (Ponomarev) – Klucho, Bitman, Kološ, Janeček – Kopecký, Valeš, Rozkovec – Dlesk, Baudisch, Ferdan – Šoltys, Martínek, Wiener – Balatka, Blažek, Světlík – Emlar.

Rozhodčí: Sojka K., Sojka T.